Express VPN ile Geforce Now performansı nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

Tolgaankara291

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar merhaba. Sistemim kötü olduğu için oyunları GeForce Now üzerinden oynuyorum. Eu central 3 Frankfurt'ta. Bize en yakın sunucu eu south east oda Bulgaristan'da. Ama ping değerleri olarak Almanya'da'ki sunucu 60 ping Bulgaristan'daki sunucu ise 95 ping veriyor. İnternet hızım 100 Mbps internet ve 5G Ethernet üzerinden oynuyorum. Express VPN'i 1 aylık 13 dolara satın alsam GeForce Now'da Avrupa sunucusuna bağlansam ping durumunu düşürebilir miyim? Yüksek performans alır mıyım? Bilmediğim için almak istemedim o yüzden size soruyorum.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
İllaki Ping olur ama denemeden Bısey demek sacma olur, Tabı Sunucuda Koruma varsa VPN Algısı yapıp senı atabılırde..

Tolgaankara291

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İllaki Ping olur ama denemeden Bısey demek sacma olur, Tabı Sunucuda Koruma varsa VPN Algısı yapıp senı atabılırde..
internetten araştırdığımda hiç bu konu hakkında video çekilmemiş ve forum açılmamış. Bende konusu geçmediği için güvenemedim. Gerçekten etkili olurda 20-30 pinge indirirse direk satın alırım.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Paket kaybı, İSS'nizden kaynaklanıyorsa, iyi bir VPN yazılımı ping'i azaltabilir. Aksi durumda ping değeri artacaktır.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Genellikle ping degeri yukselir ama yine de deneyebilirsiniz. Cogu VPN saglayicisi para iade garantisi sunuyor.