Excell 2007 hata alıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
excell 2007 bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım 1 haftadır çalıştığım dosya bu hatayı veriyor evete bastığımda %25 kısmı gösteriyor kalanı göstermiyor

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen moderatör:

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Office 2016'ya geçmenizi öneririm. Dosyanızı kopyalayıp açın ve evete tıklayın.. Diğeri dursun sorun olursa diye.
dediğinizi yaptım ama değişen birşey olmadı hala aynı hatayı alıyorum

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Dosyanın adı çok uzun mu? Uzunsa dosya adını kısaltıp denediniz mi?

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Dosyanın adı çok uzun mu? Uzunsa dosya adını kısaltıp denediniz mi?
dosyanın adı 6.ay sadece 6 yazıpda denedim gene olmuyor konu dışı biliyorum ama bu dosyanın birde pdf hali var ama bana excell hali lazım pdf
excelle dönüştürebileceğim bir program varmı acaba

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Önce Windows 10'a geçmesi lazım. Yoksa kuramaz. 2016 kurabilir 7'de.
evde kullandığım bilgisayarımın ekran kartı çipseti yanık ve anakartda sorun var windows 10 kaldırmıyor iş yerindeki bilgisayarda da denedim 2019 gene olmuyor

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
dosyanın adı 6.ay sadece 6 yazıpda denedim gene olmuyor konu dışı biliyorum ama bu dosyanın birde pdf hali var ama bana excell hali lazım pdf
excelle dönüştürebileceğim bir program varmı acaba
Merhaba, dosya gezgini "görünüm" bölümünden "dosya adı uzantıları"nın yanındaki kutuyu işaretleyin ve dosyayı "6ncı-ay.xlsx" olarak yeniden adlandırın. Denedikten sonra bana yeniden dönüş sağlayınız.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
evet sadece bu dosyada alıyorum
XLSX'e çevirip tekrar deneyin, muhtemelen uzantı ile ilgili bir durum. Mesela jpg bir dosyayı yeniden adlandırarak .png yapabilirsiniz fakat kodlama değişmez ve bu yüzden bazı uygulamalarda hata alabilirsiniz. Bu yüzden çevirici servisleri kullanın, XLSX'e çevirin olmazsa XLSX'ten XLS'ye çevirin sadece uzantı değil derleme de değişsin.

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhaba, dosya gezgini "görünüm" bölümünden "dosya adı uzantıları"nın yanındaki kutuyu işaretleyin ve dosyayı "6ncı-ay.xlsx" olarak yeniden adlandırın. Denedikten sonra bana yeniden dönüş sağlayınız.
dediğinizi yaptım sonuç alamadım

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
dediğinizi yaptım sonuç alamadım
Ben basit düşünmüştüm ancak arkadaşın attığı siteden çevirmeyi deneyin.
Sadece bu dosyada mı hata alıyorsunuz? Online sürümü deneyin olmadı ŞU SİTEDEN dosyayı XLSX uzantısına çevirmeyi deneyin.
XLSX'e çevirip tekrar deneyin, muhtemelen uzantı ile ilgili bir durum. Mesela jpg bir dosyayı yeniden adlandırarak .png yapabilirsiniz fakat kodlama değişmez ve bu yüzden bazı uygulamalarda hata alabilirsiniz. Bu yüzden çevirici servisleri kullanın, XLSX'e çevirin olmazsa XLSX'ten XLS'ye çevirin sadece uzantı değil derleme de değişsin.

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
yardımlarınız için çok teşekkür ederim sağolun sonuç gene değişmiyor tekrar baştan yazmak zorunda kaldım yapacak bir şey yok iyi günler dilerim