Yardım Excalibur klavye aydınlatması sorunu

Bu konuyu okuyanlar

frotex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Herkese merhaba. Excalibur G780 laptopumda uzun zamandır klavye aydınlatmasını kullanmadığım için göremediğim, klavyenin bir kısmındaki renklerin farklı olduğunu fark ettim. Aşağıdaki fotoğraflarda görebileceğiniz üzere space tuşunun olduğu kısımda diğer yerlerden farklı renkte ışık oluşuyor. Excalibur WhatsApp desteğine yazdığım zaman ilk önce sürücü güncelleştirmesini önerip işe yaramayınca da cihazı sıfırlayıp yeniden kurmamı istediler. 1 yıldır kullandığım için sıfırlamak konusunda kararsız kaldım. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz? (Bahsettiğim sorun 2-3 farklı renk dışında tüm renklerde oluyor.)
1653073026633.png
1653073056779.png

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Bende de G780 var, klavye ışığı açınca bu tuştaki ışık farkını görüyordum fakat hiç aklıma bir sorun olacağı gelmemişti. Yani, rahatsız etmiyor beni.

frotex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bende de G780 var, klavye ışığı açınca bu tuştaki ışık farkını görüyordum fakat hiç aklıma bir sorun olacağı gelmemişti. Yani, rahatsız etmiyor beni.
Aslında benimde gözüme o kadar batmıyor ama bu sorunu uzun zaman sonra fark edince yaptığım bir hatadan kaynaklı gibi düşünmüştüm. Yanıtınız için teşekkürler cihazı sıfırlamayı denemeyeceğim.