Excalibur G900 10. Nesil İşlemcisiyle Tercih Edilir mi ? - Excaliburcular Buraya !

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Selam arkadaşlar,

Sosyal izolasyonun dibine vuracağımız bayram günleri öncesi bi gaming laptop arayışındayken Casper'ın Excalibur modellerini son nesil işlemci ve en yeni NVIDIA ekran kartlarıyla donatacağını gördüm. Excalibur G900'ü almayı düşünüyorum ama hızlı ve yanlış bi karar olmadan önce de sizinle konuyu paylaşmak istedim. Casper oyun laptopu Excalibur tercih edilir mi ? Özellikler baya sağlam gözüküyor.

Excalibur G900 Özellikleri;

• 10. Nesli Intel İşlemciler (Core i7 ve Core I5)
#240Hz tepkime süresi ve 4Ms tepkime hızı sunan ekran
• NVIDIA RTX ve GTX ekran kartları
• 65.029 renk veren RBG klavye
• NVMe SSD • 15.6” ekran boyutu
• 4.7 mm ince çerçeve
• Akıllı termal soğutma
• Dolby digital

Ayrıca Casper'ın resmi web sitesinden de Excalibur G900'ü özelleştirerek satın alma olayı hoşuma gitti. Öyle eskisi gibi beğendiğimiz tasarımdan donanım yüzünden vazgeçmiycez yani. Ne dersiniz dostlar, Excalibur G900 için kıyayım mı paraya ?

Özellikle Excaliburculardan yorumları bekliyorum.

İyi forumlar :cool:

Ekli dosyalar

sakın bulaşma Dell,Lenovo varken alınmaz brash,gazulet,gaspet gasper...

20Bine kadar çıkarım hocam ama 240Hz ekran istiyorum almışken. arkadaşım Casperın excalibur G770'inden baya memnundu o nedenle Casper'a yöneldim bende. oyun performansı konusunda excaliburların iyi olduğunu duymuştum
Bu ürünü öneririm:

erdenX

Üyecik
Tepe gaming laptop yapmışlar. excaliburlarda controlcentardan rgb klavye mod ayarlamaydı, fan modu ayarlamaydı beğendiğim bi yazılım vardı. bunda da vardır heralde. aldıysan hayırlı olsun dostum

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
alev alev 😂
bunu alıp soğutucuyla almak daha mantıklı olurdu.

yusufyaman55

Üyecik
144Hz yeter 244Hz'in farkını nerde görücez diyenleri CsGo'ya beklerim. En az 2 kat daha avantajlıyım rakiplere göre. 244Hz'le 144Hz i karşılaştırmam bile arkadaşlar

Sinanozkan

Üyecik
Teşekkürler hocam Excalibur G900 siparişini bu öğlen itibariyle verdik bekliyoruz bakalım ürünle ilgili deneyimlerimi de paylaşıcam inşallah
Hayırlı olsun Excalibur G770'de ısınma konusunda fena iş çıkarmamıştı Casper bunda da eğer yine iyi soğutmayı başarırlarsa donanımı zaten sağlam duruyor. ama başaramazlarsa 10.neslin de bi anlamı kalmaz tabi.

Selam arkadaşlar,

Sosyal izolasyonun dibine vuracağımız bayram günleri öncesi bi gaming laptop arayışındayken Casper'ın Excalibur modellerini son nesil işlemci ve en yeni NVIDIA ekran kartlarıyla donatacağını gördüm. Excalibur G900'ü almayı düşünüyorum ama hızlı ve yanlış bi karar olmadan önce de sizinle konuyu paylaşmak istedim. Casper oyun laptopu Excalibur tercih edilir mi ? Özellikler baya sağlam gözüküyor.

Excalibur G900 Özellikleri;

• 10. Nesli Intel İşlemciler (Core i7 ve Core I5)
#240Hz tepkime süresi ve 4Ms tepkime hızı sunan ekran
• NVIDIA RTX ve GTX ekran kartları
• 65.029 renk veren RBG klavye
• NVMe SSD • 15.6” ekran boyutu
• 4.7 mm ince çerçeve
• Akıllı termal soğutma
• Dolby digital

Ayrıca Casper'ın resmi web sitesinden de Excalibur G900'ü özelleştirerek satın alma olayı hoşuma gitti. Öyle eskisi gibi beğendiğimiz tasarımdan donanım yüzünden vazgeçmiycez yani. Ne dersiniz dostlar, Excalibur G900 için kıyayım mı paraya ?

Özellikle Excaliburculardan yorumları bekliyorum.

İyi forumlar :cool:
Zamanında bende excalibur alıcaktım ama sonra o parayla çok dahi iyi bir masaüstü kurarım deyip kurdan arada 2 katı kadar fps fark var VE IŞIKLI MIŞIKLI BİR SİSTEM MORUK

bunlar varken gazulet casper alınmaz...

Son mesajlar