Excalibur G770 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
13
Başlıkta da gördüğünüz gibi Excalibur G770 alınır mı bir çok insan Casper berbat dediği için yıllardır merak ettim.

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Merhaba dostum, Casper'a genelde satış sonrası verdiği hizmetten ötürü kötü,berbat deniyor ancak üzerinden oldukça zaman geçti ve Casper da kendini baya geliştirdi. Üstelik bahsettiğin cihaz Excalibur serisi yani Casper bu seri için ayrı bir servis kanalı kurmuş durumda. S ve F serilerine sunduğu kalitenin daha fazlasını sunuyor. Tercih edebilirsin.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Alınmaz dostum. Eğer fiyat performans adı altında ürün yapıyorlar ise fiyatlarını düşürmeleri lazım. Eğer fiyatları alınır.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Sana diyeceğim tek şey Casper'a bulaşma Lenovo,Acer,Dell gibi markalara göz at derim.

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Ne için kullanacağına göre değişir ben kullanıyorum asıl amacım oyun değil ve fiyatına göre bence alınabilir oyun performansı cod warzone ile rdr 2’de denedim tatmin edici. Casper’ın excalibur serisi hariç bence de alınmaz ama f/p açısından excalibur güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama oyun için alacaksan ryzen 4800h asus laptop tavsiye ederim 60hz şu anki modeller beklersen 120hz modeller gelebilir belki Türkiye’ye.

Son düzenleme:

Son mesajlar