Yardım Excalibur G770 açılırken yeniden başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

ibico_89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilgisayar alalı 6 ay oldu ilk böyle 20 gün durdu güncelleme vs gelmedi o zaman %0 pili gine bilgisayarı masaüstü geldi sonra direk şak diye kapandı dedim ben daha yeni ya ilk günlük güncelleme yeni birşeyler gelmiş forumda araştırdım Bios v191 olanı "Battery Boost" orada yazanlar FPS düşüş güncelledim sonrası şeyi ellemedim bios girip o ayarı kapatmak için tatile vs geldikten sonra yaparım diye neyse 1 hafta geldikten sonra bilgisayarı gine açıp %0 pili nerden görerem ilk açılışta Excalibur yazısı masaüstü ekran geldi mouse oraya tutup %0 pili gine aynı şekilde kapandı bu böyle sürekli olan birşey değil sadece %0 pili ilk açtığımda olan birşey mi bilmiyorum açıkçası yazılım danmi onu da anlamış değilim Casper WhatsAppdan yazdım bana dedikleri şuydu

Casper Cevap :

(Cihaz pili %0 iken kapanması normal bir durumdur. Cihaza ait tüm sürücülerinizi güncelleyerek kontrol etmenizi rica ederiz.)

Zaten hepsi güncel driver aynı anlat anlat bitmiyor bunlara kısa video istiyor onu göndercem eğer cihazı isterlerse ne edicem bende göndermek istemiyorum sebebi şu gelen bilgisayar yapılmadan gelirmi acaba yada açarken içini herhangi bi çizik,darbe gelirmi ondan çok tedirginim açıkçası teşekkürler cevap için

Not : şarj oluyor orada hiç problem yok