Evrim Akın ile Ev Kuşu'ndan köy okulunu yenileme projesi!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

NouSPro
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
bc7ccbd8-b795-4fd9-a22e-0e0a897fb67c.jpg

Show TV’de yayınlanan ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini yenileyip hayallerini gerçekleştiren “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, bu kez çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

37 öğrencinin eğitim gördüğü bir ilkokulu baştan aşağı yenileyen “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, minik öğrencilerle de unutulmaz anlar yaşadı.

İstanbul Arnavutköy'de bulunan Hacımaşlı İlkokulu, “Evrim Akın ile Ev Kuşu” programı sayesinde yenilendi. Bundan 60 yıl önce kullanıma açılan ve o günden beri de herhangi bir restorasyona girmeyen okul, neredeyse tamamen yenilenerek minik öğrencilere hediye edildi. 3 öğretmeni ve 37 öğrencisi bulunan okulun bahçesi de “Evrim Akın ile Ev Kuşu” ekibi tarafından yenilenerek bambaşka bir hale getirildi.

UNUTULMAZ ANLAR YAŞADILAR!
Evrim Akın
ve ustaları Hacımaşlı İlkokulu'nu müthiş bir değişime tabi tutarken minik öğrencilerle eğlenceli anlar da geçirdiler. İlkokul'un tamiratına bizzat katılan güzel sunucu Evrim Akın, öğrencilerle derse girip teneffüslerde oyunlar oynadı. Daha sonra Evrim Akın ile okulun bahçesindeki duvarı gönüllerince boyayan öğrenciler, ardından da kendileri için hazırlanan mangal partisinde unutulmaz bir ziyafet yaşadı.
 

SDN Son Haberler

Üst