Evkur'dan Akıllı Telefon Satın Almak

Bu konuyu okuyanlar

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Evkur'dan LG G6 aldım taksitle onlar da size mesaj atacağız o zaman gelip telefonu alacaksınız diye dediler.Sonra eve geldim,biraz internetten bakayım dedim.Bu arada 24 ay 100 TL ye aldım.LG hakkında kötü yorumlar dolu bu yüzden endişeliyim.Bu telefon sorunlu mu?Birde LG G6 seçimim doğru mu?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Evkur'dan LG G6 aldım taksitle onlar da size mesaj atacağız o zaman gelip telefonu alacaksınız diye dediler.Sonra eve geldim,biraz internetten bakayım dedim.Bu arada 24 ay 100 TL ye aldım.LG hakkında kötü yorumlar dolu bu yüzden endişeliyim.Bu telefon sorunlu mu?Birde LG G6 seçimim doğru mu?
Kötü de değil. Sorun çıkarsa garanti hakkınız var. :)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Hayır sorunlu değil kronik sorun falan yaşayan duymadım.Çevremde iki kişi ilk çıktığından bu yana kullanıyor ve sıkıntısız. LG G6 seçimi doğru cihazı kullanınca anlarsınız zaten;).Evkur olayını bilemiyorum ama 24 ay taksit de güzel olmuş.Bu arada tam fiyatı yükselecekken almanız iyi olmuş.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Harçlıklarla almak ne kadar doğru bilmiyorum ama :D Telefonlarımız çalındı da ondan alıyorum

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Telefondan yana için rahat olsun 2 gün önce bi arkadaşımda evkurdan g6 aldı operatör mağazalarından faturaya ek almaktan iyidir 2 yıl lg tr garantili zaten iyi günlerde kullan doğru seçim yapmışsın

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Aynen öyle Turkcell den alcaktım Huawei Y7 2018 tarifeyle 100 tl ye gelecekti bunu kabul ettim onceleri ama Turkcell de cihaz yok desem yeridir,İMEİ için mi bekliyorduk 2-3 gün geçti bende sıkıldım vazgeçtim ondan iyiki de maç izlerken reklam tabelasında görmüşüm :D

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Aynen öyle Turkcell den alcaktım Huawei Y7 2018 tarifeyle 100 tl ye gelecekti bunu kabul ettim onceleri ama Turkcell de cihaz yok desem yeridir,İMEİ için mi bekliyorduk 2-3 gün geçti bende sıkıldım vazgeçtim ondan iyiki de maç izlerken reklam tabelasında görmüşüm :D
İyi kurtulmuşsunuz:sweatsmile: Y7 incelemelerde bile kasım kasım kasılan bir cihaz.LG G6 tur bindirir Y7'ye

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Baya kazik bir tercih olmuş. Lg g6 çok eski işlemci kullanıyor. Onun yerine daha güncel işlemci kullanan nokia 8 alabilirdin.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Nokia 8 önce gitsin Ahize,ısınma ve bağlantı sorunlarıyla uğraşsın:wink:
Tasarım
Pil
Ergonomi ve işevsellik
Ekran
Kalite anlamında G6 net tek atar
Eski işlemci dediğin 801 falan kullanmıyor.821 gayet performanslı işlemci hissetmez bile.
Alınmış bir cihaz hakkında gelip burda kazık olmuş falan insanların beynini bulandırma

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Baya kazik bir tercih olmuş. Lg g6 çok eski işlemci kullanıyor. Onun yerine daha güncel işlemci kullanan nokia 8 alabilirdin.
Sana şöyle bir şey söylemek istiyorum benı kaba olarak algılama.Bu zamana kadar kullandığım benim olan gerçek olarak deneyimlediğim HTC Wildfire S ve Casper Via E1 2 sinden de memnundum,bu arada diyeceksin belkide HTC nin böyle bir modeli mi varmış diye ben sana direk söyleyeyim Samsung'un Pocket tarzı bir telefon yani araştırmana gerek yok :) Şimdi asıl konuya gelirsek Nokia 8 i 24 ay taksitle 100 tl civarına alamayacağım için zaten LG G6 tercih ettim.Ben zaten imzayı attıktan sonra özelliklerini araştırdım.Kesinlikle eski nesil bi işlemci olması benim işlerime mani olcağını sanmıyorum Nokia HTC Windows bunlar sevdiğim hatta fanı olduğum markalardır.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Önce kullandığın kelimelere dikkat et hadi etmiyosun bi bayana hitaben kullanma bu tür kelimeleri.konuya gelirsek hiçte kazık değil nokia 8 in işlemcisi dışında hiç bir artısı yok aksine çok kötü bomboş telefon deniyor.incelemeden bakmadan bilmeden cahilce konuşuyosunuz sd 821 hala güçlü bir işlemci.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Önce kullandığın kelimelere dikkat et hadi etmiyosun bi bayana hitaben kullanma bu tür kelimeleri.konuya gelirsek hiçte kazık değil nokia 8 in işlemcisi dışında hiç bir artısı yok aksine çok kötü bomboş telefon deniyor.incelemeden bakmadan bilmeden cahilce konuşuyosunuz sd 821 hala güçlü bir işlemci.
Güçlü bir cihaz istemiyorum işlevsellik bakımından çok güzel şeyler sunuyor bana hitaben,Kamerasındaki özellikler falan isterseniz örnekler verebilirim

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Güçlü bir cihaz istemiyorum işlevsellik bakımından çok güzel şeyler sunuyor bana hitaben,Kamerasındaki özellikler falan isterseniz örnekler verebilirim
Ne gerek var örnek vermeye anlamaz ki :) manuel mod kullanmış mı hiç bi telefonda acaba kamerada

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Güçsüz bir cihaz da değil zaten 150K+ almış bir cihaz antutudan gayet güçlü.
2017 Amirali bir cihaz neden P20 Lite muamelesi görüyor anlamış değilim

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Telefonu aldığında kurcalarsın. Manuel mod biraz ileri seviye fotoğraf çeken kişilerin işine yarıyo odağı enstantene hızını ışığı vs elle ayarlıyosun

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
P20 Lite ablamın cihazı P20 Lite gerçekten görünüşü kullanımı falan harika duruyor bilmiyorum G6 ile yarışıyorlar mı siz daha iyi bilirsiniz

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Güçsüz bir cihaz da değil zaten 150K+ almış bir cihaz antutudan gayet güçlü.
2017 Amirali bir cihaz neden P20 Lite muamelesi görüyor anlamış değilim
Lg e sallayanların birine lg g7 versinler 1 hafta kullansınlar burda gelip haksızlık etmişim demezlerse hiç bişey bilmiyorum ben anlatmaya gerek yok cahil diyorum ben kısaca onlara

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
P20 Lite ablamın cihazı P20 Lite gerçekten görünüşü kullanımı falan harika duruyor bilmiyorum G6 ile yarışıyorlar mı siz daha iyi bilirsiniz
P20 Lite 2500tl fiyat bandında giriş seviye bir işlemci kullandığı için her mecrada çok eleştiri alan bir cihaz oldu G6 ile yarışması zor biraz:)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Lg e sallayanların birine lg g7 versinler 1 hafta kullansınlar burda gelip haksızlık etmişim demezlerse hiç bişey bilmiyorum ben anlatmaya gerek yok cahil diyorum ben kısaca onlara
Kesinlikle hocam hayatında LG kullanmamış insanlar gelip burda laf kalabalığı yapıyorlar.Yok kronik sorunmuş yok kötü işlemciymiş.LG'nin kullanıcıya verdiği bazı avantajları kullananlar bilir.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ama P20 Lite çok sattı sanki her yerde ilk başta görüyorum.Bu arada LG de sallanmayı hak etti biraz sanki bazı cihazları hakkında çok eleştiri aldı bu cidden bence kullanıcılara önyargı verdi tabi bu önyargı kırılması kolay değil ama G6 G7 de V serisinde düzeltti biz daha yeni nesil bir alıcıyız sanırım bundan dolayı bir sorun görmeyince rahatız ve seviyoruz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Avantaj demişken panaromik çekimin 3D olması çok güzel bir şey olcağını düşünüyorum gerçekten harika

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Kesinlikle hocam hayatında LG kullanmamış insanlar gelip burda laf kalabalığı yapıyorlar.Yok kronik sorunmuş yok kötü işlemciymiş.LG'nin kullanıcıya verdiği bazı avantajları kullananlar bilir.
Ya ben çok dedim bilenler biliyo ilk akıllı telefonum samsung daha sonra iphone kullandım bayağı şimdide g7 kullanıyorum ben fancı falan değilim beğenmesem iyi olmasa zaten gidip almazdım banane lg den samsungtan apple dan ben ürettikleri ürüne bakarım iyiyse hakkını veririm bu kadar basit :)sırf oled ekran deneyimlemek için bi sonraki telefonum lg v40 olacak mesela

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Hele de dolar bu kadar yükselmişken amiral gemi nitelikteki bir cihazı o fiyata almış olman çok güzel. Hele de iki yıl taksitle... Zararda değil kârdasın kızım. Kötü yorumlara takma kafayı sen, o fiyata ve o şartlarda alabileceğin en iyi telefondur.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Ama P20 Lite çok sattı sanki her yerde ilk başta görüyorum.Bu arada LG de sallanmayı hak etti biraz sanki bazı cihazları hakkında çok eleştiri aldı bu cidden bence kullanıcılara önyargı verdi tabi bu önyargı kırılması kolay değil ama G6 G7 de V serisinde düzeltti biz daha yeni nesil bir alıcıyız sanırım bundan dolayı bir sorun görmeyince rahatız ve seviyoruz

Avantaj demişken panaromik çekimin 3D olması çok güzel bir şey olcağını düşünüyorum gerçekten harika
P20 Lite'ın çok satmasının sebebi tasarımı .insanlar bu yüzden tercih ediyor Mate 10 Lite'ı bile geçti satışlar. şu anda birçok kişinin sırf iPhone X'e benzdiği için aldığını biliyorum:sweatsmile:.Şu anda hissetmessin ama 1.5-2 sene sonra G6 ile aralarındaki farkı çok net anlarsınız.G3 ve G4de yaşanan sıkıntılar yüzünden LG uzaydan dahi getirse kronik sorun diyecekler işin komik yanı da LG kullanmamış insanlar genelde yorum yapıyor bu konulara

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Kullandığım kelimelerde bir yanlış bulmuyorum ve karşımdakinin bir kadın olduğunu sen söylediğinde öğrendim ki karşımdakinin kadın olduğunu bilsemde yinede aynı şeyleri yazardım. Bana karşımdaki kişi bu soruyu forumdaşım olarak sormuş bende forumdaşım olarak cevap verdim. Ben ayrımcılığı sadece bu ülkede görüyorum. Eğer ki karşımızdaki kadın diye katılmadığım yanlarını argo içermeyen bir dille söyleyemeyeceksem öleyim ben.

Ha bide bir çok kadını bayan kelimesi benim cümlelerimden daha çok rahatsız eder bunu unutma.

Bu arada nokia 8 konusuna gelince...Bir telefonun kalbi ve beyni işlemcisidir. Bu yüzden eğer ki işlemci iyi ise bu telefon 3-0 öne geçmiş demektir. Eğer ki bu telefonuda 24 ay taksitle 100tl den alabiliyor olsaydı ortada yenen ciddi bir kazık vardı ama alınamadığı için bu seçimde gayet mantıklı...

Açıkcası ben lg g7 nin 4000tl lik fiyatına göre rakiplerinin önüne taşıyacak hiçbir özelliğini görmüyorum.

Son düzenleme:

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Kullandığım kelimelerde bir yanlış bulmuyorum ve karşımdakinin bir kadın olduğunu sen söylediğinde öğrendim ki karşımdakinin kadın olduğunu bilsemde yinede aynı şeyleri yazardım. Bana karşımdaki kişi bu soruyu forumdaşım olarak sormuş bende forumdaşım olarak cevap verdim. Ben ayrımcılığı sadece bu ülkede görüyorum. Eğer ki karşımızdaki kadın diye katılmadığım yanlarını argo içermeyen bir dille söyleyemeyeceksem öleyim ben.

Ha bide bir çok kadını bayan kelimesi benim cümlelerimden daha çok rahatsız eder bunu unutma.

Bu arada nokia 8 konusuna gelince...Bir telefonun kalbi ve beyni işlemcisidir. Bu yüzden eğer ki işlemci iyi ise bu telefon 3-0 öne geçmiş demektir. Eğer ki bu telefonuda 24 ay taksitle 100tl den alabiliyor olsaydı ortada yenen ciddi bir kazık vardı ama alınamadığı için bu seçimde gayet mantıklı...

Açıkcası ben lg g7 nin 4000tl lik fiyatına göre rakiplerinin önüne taşıyacak hiçbir özelliğini görmüyorum.
Şimdi bence böyle kadın bayan konusunun açılmasını istemem sadece fikirlerinizi istedim bir sorun yok kazık anlamında biraz anlamamışsın o kadar bunlar gayet doğal.Yani biraz daha güzel kelimeler olabilir ama her yerde duyduğumuz tarzda kazıklanmak kelimesi sorun yok Adanalıyım zaten böyle şeyler rahatlıkla duyuyoruz her gün :)
Bu arada konuyu G7 ye çevirmeyin başka bir konuda paylaşın yada özelden konuşun çünkü burda yeri yok sadece bende g7 yi gördüm özelliklerini bilmem

P20 Lite'ın çok satmasının sebebi tasarımı .insanlar bu yüzden tercih ediyor Mate 10 Lite'ı bile geçti satışlar. şu anda birçok kişinin sırf iPhone X'e benzdiği için aldığını biliyorum:sweatsmile:.Şu anda hissetmessin ama 1.5-2 sene sonra G6 ile aralarındaki farkı çok net anlarsınız.G3 ve G4de yaşanan sıkıntılar yüzünden LG uzaydan dahi getirse kronik sorun diyecekler işin komik yanı da LG kullanmamış insanlar genelde yorum yapıyor bu konulara
Sırf ablam da ondan dolayı aldı :D gerçekten tasarımı güzel ama çakması gibi değil daha özel durmuş bence

Son düzenleme: