Evkur kasa

Bu konuyu okuyanlar

Mhmtal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar bu kasa iş görür mü? Bir de psu var mı ben anlayamadım?

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Merhabalar bu kasa iş görür mü? Bir de psu var mı ben anlayamadım?
Hayır zerre işe yaramaz hocam. GTX 1050 Ti resmen ölü bir kart, Kasanın hava alacağı gram yer yok ve çin işi olduğu bariz belli, PSU'yu yazmamışlar muhtemelen yine çin işi dandik bir şey koymuşlardır, Anakart modelini bile yazmamış reziller!
Alma, aldırma alana yazık diyip geç hocam.
Bütçen sanırım 4700 TL civarı. Bu paraya harikalar yaratmak varken "Gamer PC" diye satılan o PC'yi almak paraya hakaret sayılır.

osmanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
hocam imkan varsa toplama çok daha iyi

Mhmtal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayır zerre işe yaramaz hocam. GTX 1050 Ti resmen ölü bir kart, Kasanın hava alacağı gram yer yok ve çin işi olduğu bariz belli, PSU'yu yazmamışlar muhtemelen yine çin işi dandik bir şey koymuşlardır, Anakart modelini bile yazmamış reziller!
Alma, aldırma alana yazık diyip geç hocam.
Bütçen sanırım 4700 TL civarı. Bu paraya harikalar yaratmak varken "Gamer PC" diye satılan o PC'yi almak paraya hakaret sayılır.
Ustam peki bu kasa hakkında ki yorumlarınızı alabilir miyim? İleride ne gibi eklemeler yapabilirim

Ekli dosyalar

• AF6F4DEA-DFD0-4824-A48B-4ECFA11E2EA9.jpeg
    AF6F4DEA-DFD0-4824-A48B-4ECFA11E2EA9.jpeg
    60.3 KB · Görüntüleme: 288

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ustam peki bu kasa hakkında ki yorumlarınızı alabilir miyim? İleride ne gibi eklemeler yapabilirim
Hocam fena değil fakat 3200 TL'den fazla verilmemeli. Sen bana bütçeni söyle ben sana toplayayım.

Mhmtal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam fena değil fakat 3200 TL'den fazla verilmemeli. Sen bana bütçeni söyle ben sana toplayayım.
Ustam fotoğrafını attığım sistemi aldım bu sistem pubg,gtaV, assassin’s creed gibi oyunları kaldırır mı ? 4-5 ay sonra bazı parçaları değiştirebilirim bunlar hangileri olmalı?

saphary

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ustam fotoğrafını attığım sistemi aldım bu sistem pubg,gtaV, assassin’s creed gibi oyunları kaldırır mı ? 4-5 ay sonra bazı parçaları değiştirebilirim bunlar hangileri olmalı?
Kaldırır. Sisteme kaç para verdin? Sonradan aynı marka, aynı GB değerli RAM'den 1 tane daha al. PSU'yu değiştirebilirsin biraz sorunlu bir parça. Keşke sistem toplasaydın.