Evin kapısını kırdım babam beni dövecek

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Beyler lojmandayız annem evde babam işte abim csgoda rankımı keleş 3 ten silver 2 ye düşürmüş onunla kavga ediyordum o birden kaçtı bende onu kovalarken o kapıyı kapattı ve bende hızımı alamayıp kapıya ayağımla tekme attım kapı ortadan ve arkadan çıkıntılar ve içe göçükler oldu babam zaten hep beni dövüyor adama ne diyebilirim ki yardım edin.

Babanı 500 lira zarara sokmuşsun geçmiş olsun bunun etkisini azaltmanın tek yolu annenden destek almak :confused:
annem zaten hep babama ispitliyor mesela kötü birşey yapıyım hemen söylüyor Allahım Keşke dünyaya gelmesemde bunların hiçbirisini görmesem :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler bari çözüm yolları sunun elimden hepsi gelir :)

Alper7442

Üyecik
Dövücekse yere yat ayaklarını göbeğine kadar çek kafanı savun çok canın acımaz en azından 👍

Haa bir de kapıyı kırdığını abin bilmiyorsa gizlemeye çalışabilirsin kıyafet felan koy.

Spider-Sense

Profesör
Bende daha önce kırdım özür diledim birşey dememişlerdi hatta 3 kerede kapının buzlu camını kırmıştım ama hiçbirinde dövmediler.

Beyler lojmandayız annem evde babam işte abim csgoda rankımı keleş 3 ten silver 2 ye düşürmüş onunla kavga ediyordum o birden kaçtı bende onu kovalarken o kapıyı kapattı ve bende hızımı alamayıp kapıya ayağımla tekme attım kapı ortadan ve arkadan çıkıntılar ve içe göçükler oldu babam zaten hep beni dövüyor adama ne diyebilirim ki yardım edin.
Baban neden seni sürekli dövüyor?😣

nixc0r

Profesör
Aynısı başıma gelse tam o eve girince kapının orda dururum ve bayılmış numarası yaparım sırtımıda kapının tam kırık olduğu yere vururum ki kapıyı bayılınca yanlışlıkla kırdığım düşünülsün ve bu durumda baban kapıyı bile düşünmez direk seni düşünür kapı umrunda olmaz

iyi oyunculuk gerektirir ama

KovboyBey

Profesör
Aynısı başıma gelse tam o eve girince kapının orda dururum ve bayılmış numarası yaparım sırtımıda kapının tam kırık olduğu yere vururum ki kapıyı bayılınca yanlışlıkla kırdığım düşünülsün ve bu durumda baban kapıyı bile düşünmez direk seni düşünür kapı umrunda olmaz

iyi oyunculuk gerektirir ama
ben kapının kosesını kırdım yanı nası dıyıyım kapıdan gectımız yeri orayı yastıkla kapadım 3 gun sonra gordu orayı tamamen soktu alcı gıbı bıse surdu boyacı zaten babam

Sibraius

Profesör
Yapacak Birşey Yok :(