Evet Aşkı Kötü Emellerime Alet Ettim

Bu konuyu okuyanlar

cambazz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
- 3 Sene öncesi bir kıza aşık olmuştum.Belli bir süre çıktık.Daha sonra saçma bir sebebten benden ayrıldı.E tabi haliyle bu bende gurur meselesi oldu.Ben bu kızın peşinden 5-6 ay koştum.En sonunda yeniden çıkmaya başlamıştık.Ama kendime aşık edene kadar az uğraşmadım.Aradan biraz daha zaman geçti.Ben bunun bana aşık olduğunu hissettiğim an onun en yakın arkadaşını kendime ayarladım ve ikisiyle birden çıkmaya başladım.İşte bunu öğrendiğinde bana çok kötü birisi olduğumu söyledi.Bende ona ben bir aynayım bana nasıl bakarsan seni öle gösteririm dedim.İşte ozaman beni tanımıştı.
Kızlar bana sakın kızmayın yaptığım kötü bişeydi kabul ediyorum ama insanlara hakkettiği gibi davranmak benim doğamın kanunu.
Chimera karakterleri sen biliyosun (CANSU-ÖZLEM)

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Kimse sana kızamaz o kıza kızabilir cünkü o baslatmıs gerçi sende gitmişin en yakın arkadasına :) o da var ama genede haketmiş ben olsam aynı şeyi yapardım ;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
En yakın arkadaşı da pek yakın değilmiş sanırım :D Hemen vermeye hazırmış.. Gönlünü canım gönlünü..

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Birisinden alınacak en iyi intikam o kişiyi sensiz bırakmaktır.

Yani madem aşık olduğuna inandın onu sensiz bırakıcaktın. Sensizliği tadıcaktı!

Bu şekilde intikam yada kendini ispatlamak olmaz pek. Aksine kendini küçültürsün.

Tabi ki bu benim fikrim.

Hem madem aşık yapabiliyordun başta niye uğraşmadın :)

cambazz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hem madem aşık yapabiliyordun başta niye uğraşmadın
Ben bana aşık olduğunu düşünmüştüm her insan yanıla bilir böle şeylerde bende o insanlardan oldum kızı tanısan bana hak werirsin bence bir kızı yaralayacak şey bu.Bende bunu düşünerek böle bişe yaptım

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir kız olarak yinede sana hak veriyorum.Kıza iyi bir ders vermişsin, emin ol bunda sonra çok acı çekecek. Onun aklına her geldiğinde içinde her geçen gün büyüyecek bir pişmanlık duygusu belirecek.Ama o verdiğin ders aklına geldiğide sana içinde pişmanlık yerine nefret duygusu belirecek

Sedefcix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hiç kimsenin aci çekmeyi hak ettigini düsünmüyorum, düsünemiyorum.
karisimizdakinin seviyesi ne alçaldigimiz anda büyüklügümüzü nasil gösterebilirizki

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ama şimdi kız hatasının farkına vardı böylece bir daha sevmeden biriyle çıkmanın ne kadar kötü bişey olduğunu anlamış olur

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sana göre saçmaydı ilk ayrılma sebebiniz ama belki kıza göre saçma değildi?? gücenme ama böyle durumlarda gurur anlamsızdır ve özgüven eksikliğinden kaynaklanır..
O değilde kızların ikisini de mundar etmişin vesselam:D

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ne başkasının duygularyla oynamak isterim nede duygularımla oynanmasını isterim.. Ama senin durumda galiba ilk önce kız yamuk yapmış..

Askerden geldikten sonra kendime bi kriter koydum nişanlanana kadar kimseye aşık olmuyucam bi sürü tanıma amaçlı flörtüm oldu ama gerçekten evlenme maksadıyla konuştuklarımın hepsiyle konuştum fakat bazı noktalarda uyuşamadık.. Aşık ta olmadım Askerden sonra kimseye olmamda yüzüğü parmağıma takana kadar...

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Beyler bu sözlerimi aklınızın bi köşesinde tutun,hatta mümkünse çiviyle çakın oraya bir yere ;

-öncelikle her şeyden önce şunu bilin,tavlayamacağınız kız yok,bu sene bunu anladım.Bütün olay konuşmakta,karakterde bitiyor. (her türden kız için geçerli bu sözüm)

Sevgiliniz onu sevmenize rağmen haksız olarak sizi bırakırsa kesinlikle ama kesinlikle ne olursa olsun peşinden koşmayın,ayrılmak istiyorum derse neden bile diye sormayın.Bana bu ilk söylendiğinde "olur mu öyle şey,öyle yaparsam kızı bi daha görmem" diyordum,ama kızın peşinden koştum,kızı görmedim..

Ne mi diyeceksiniz ?
-Ayrılmak istiyorum
+Peki,sen bilirsin.

işte bu andan sonra emin olun içinde fırtınalar kopacak,sabah akşam sizi düşünecek,kendi içinde alıp verecek acaba hata mı yaptım diye..

Özgüven önemlidir,unutmayın,önemli olan dış görünüş değil,temiz olun yeter,konuşmanız işi bitirir
;)

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Beyler bu sözlerimi aklınızın bi köşesinde tutun,hatta mümkünse çiviyle çakın oraya bir yere ;

-öncelikle her şeyden önce şunu bilin,tavlayamacağınız kız yok,bu sene bunu anladım.Bütün olay konuşmakta,karakterde bitiyor. (her türden kız için geçerli bu sözüm)

Sevgiliniz onu sevmenize rağmen haksız olarak sizi bırakırsa kesinlikle ama kesinlikle ne olursa olsun peşinden koşmayın,ayrılmak istiyorum derse neden bile diye sormayın.Bana bu ilk söylendiğinde "olur mu öyle şey,öyle yaparsam kızı bi daha görmem" diyordum,ama kızın peşinden koştum,kızı görmedim..

Ne mi diyeceksiniz ?
-Ayrılmak istiyorum
+Peki,sen bilirsin.

işte bu andan sonra emin olun içinde fırtınalar kopacak,sabah akşam sizi düşünecek,kendi içinde alıp verecek acaba hata mı yaptım diye..

Özgüven önemlidir,unutmayın,önemli olan dış görünüş değil,temiz olun yeter,konuşmanız işi bitirir
;)
bende katılıyorum sana ilk erkek arkadaşım ayrılmak istediğinde çok sevmeme ragmen tamam sen istiyorsan ayrılalım dedim bir kaç ay sonra başkasıyla oldugunu duydugumda kötü olmuştum ama sonra bana demişti ki birisiyle çıkmasam seni unutamam :) bırakın giden pişman olsun siz ileriye bakmaya devam edin

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
bende katılıyorum sana ilk erkek arkadaşım ayrılmak istediğinde çok sevmeme ragmen tamam sen istiyorsan ayrılalım dedim bir kaç ay sonra başkasıyla oldugunu duydugumda kötü olmuştum ama sonra bana demişti ki birisiyle çıkmasam seni unutamam :) bırakın giden pişman olsun siz ileriye bakmaya devam edin

gönlünü almış :D

Son mesajlar