Everest powersupply patlar mı? anlamıyorum parçalar konusunda

Bu konuyu okuyanlar

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Bir arkadaşım bana sistemini satabileceğini söyledi kendisi yeni almak istiyormuş. Sistemden anlamıyorum yardımcı olur musunuz? Yalnızca lol, csgo, apex legends oynamak istiyorum.
Sistem :
İşlemci : AMD Ryzen 1600 (12nm)
Anakart : a320m-h
Ekran Kartı : msi gt1030
Kasa : gamebooster gb- I05bt RGB stip 3.0 mid
tower
Everest power supply 550 w
120 gb ssd
320 gb hdd dedi.

Bazı arkadaşlarım everest canlı bombadır patlarsa tüm sistem gider falan dedi korktum dalga mı geçtiler onu da anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
Bir arkadaşım bana sistemini satabileceğini söyledi kendisi yeni almak istiyormuş. Sistemden anlamıyorum yardımcı olur musunuz? Yalnızca lol, csgo, apex legends oynamak istiyorum.
Sistem :
İşlemci : AMD Ryzen 1600 (12nm)
Anakart : a320m-h
Ekran Kartı : msi gt1030
Kasa : gamebooster gb- I05bt RGB stip 3.0 mid
tower
Everest power supply 550 w
120 gb ssd
320 gb hdd dedi.

Bazı arkadaşlarım everest canlı bombadır patlarsa tüm sistem gider falan dedi korktum dalga mı geçtiler onu da anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
everest hı level gibi markalar biraz dandik. Ram kaç gb ve mhz sini söylerseniz daha iyi yardımcı olurum

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Kusura bakmayın yazmayı unutmuşum
Ram crucial 8 gb2400 mhz

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Çok affedersin ama kaça okutacak bu sistemi sana?

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Güç kaynağı, eğer zarar görürse sisteminize zarar verebilir.
Kaliteli PSU'larda böyle bir ihtimal yok.

Bir de bu sistemi kaça satacak size? 1200 TL'den fazla etmez bilginiz olsun.

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Hayat kurtarıcısınız teşekkür ederim gerçekten. Arkadaş terörüne gidecektik az kalsın iyi ki forumlar var. Teşekkürler tekrardan
Güç kaynağı, eğer zarar görürse sisteminize zarar verebilir.
Kaliteli PSU'larda böyle bir ihtimal yok.

Bir de bu sistemi kaça satacak size? 1200 TL'den fazla etmez bilginiz olsun.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hayat kurtarıcısınız teşekkür ederim gerçekten. Arkadaş terörüne gidecektik az kalsın iyi ki forumlar var. Teşekkürler tekrardan
Bu sistem istediğiniz oyunları oynatır fakat düşük depolama, PSU ve düşük saat hızında çalışan belleğe sahip, PSU'suz 1000'e satıp siz ikinci elden değerlerini sağlama konusunda kendini kanıtlamış bir PSU'u 300'e alsanız olabilir fakat daha üstünü bende tavsiye etmem, ne kadara satıyor?

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
2300 dedi hocam ya bildiğiniz arkadaş kazığı yiyorduk az kalsın! Tamam donanım cahiliyiz de böylesi de yapilir mı? İyi ki arkadaşlar uyardılar. İletişimimi de kestim o kişiyle
Bu sistem istediğiniz oyunları oynatır fakat düşük depolama, PSU ve düşük saat hızında çalışan belleğe sahip, PSU'suz 1000'e satıp siz ikinci elden değerlerini sağlama konusunda kendini kanıtlamış bir PSU'u 300'e alsanız olabilir fakat daha üstünü bende tavsiye etmem, ne kadara satıyor?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
2300 dedi hocam ya bildiğiniz arkadaş kazığı yiyorduk az kalsın! Tamam donanım cahiliyiz de böylesi de yapilir mı? İyi ki arkadaşlar uyardılar. İletişimimi de kestim o kişiyle
Belki kendisi de o paraya satmayı düşünüyor olabilir, direk arayı açmak yerine hayır demeniz daha iyi olur.