Eve Çağırdıkları Seyyar Satıcıyı Tekme Tokat dövdülar.

Bu konuyu okuyanlar

MMTKR

Doçent
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

şaşırdık mı bilmem cevap vermek doğru değil

Szayel

Profesör
Ev'e tanımadığı insanı alan kişi ya cahildir yada görüyorsunuz işte. Bir adamda kendinden küçük kişilerin çağırdığı eve niye gider o kısmı da anlamın değilim.

Szayel

Profesör
OzkanK. hocam,

Adamın videoları internette bolca mevcut. Kafada bere, üstünde önlük. Evde çekilen dayak yediği videoda da yok fark ettiysen.

Siparişi alan kişi evin içine mi giriyor ? Hele ki pandemi sürecinde evine tanımadığı birini değil seyyar satıcı almak ne kadar mantıklı ? Herkesle yüzgöz oluyor sonuçta. Herşeyi geçtim yahu kim alır pideciyi, çorbacıyı eve. Bu zihinlerde sorun var. Paket servisçinin de içeriye girmeyi uygun gördüğü bir ortam da çok sağlıklı değildir. Bana göre;

Velev ki ben en yakın arkadaşımın, yanında büyüdüğüm ailenin evine bile yaşıtım arkadaşım yokken girmiyorken, gelecekken önce destur istiyor telefonla arıyorken. Kısaca her iki tarafı da suçlu buluyorum.

Rchive

Profesör
Cezalı
Bunları bana verin, gerekirse cehennemde yanarım. Kafalarını keserim ya da aynısını yapacaksın. Kaslı adamları bulup hapiste linç yemelerine izin vereceksin. Taciz mi etti? Sen de onu eşcinsel gibi taciz edeceksin. Tecavüz mü etti? Kimyasal hadım. Eski sevgili cinayeti mi? Müebbet. Bu hakimler neyin kafasını yaşıyorlar cidden. Suçu neyse aynısını yapacaksın ki aklı başına gelsin.

guta

Öğrenci
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

Çok istiyorum linç edilmelerini

hüzün_

Dekan
Emektar
Allah ıslah etsin böyleleri bu gördüğümüz kısmı görmediklerimizi düşünmek istemiyorum. Ahlak yoksunları...

SDN Son Haberler

Son mesajlar