Evde ne besliyebiliriz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ugureryavuz

Doçent
Merhaba arkadaşlar evde erkek kardeşim bir şey beslemek istiyor ama ne besliyebiliriz balık falan istemiyor.Evde besleyebiliceği bir şey istiyoruz.Kedi köpek istiyor ama annem istemiyor ne besliyeblilr evde kedi köpek balık dışında

epsilon06

Profesör
Kuş almayın yazık günah kafeslere mahkumlar siz aldıkça daha da çoğunu yakalıyolar.Kaplumbağa alabilirsiniz onunda durumu aynı ama en azından daha serbest gezebilir tabi gözkulak olmanız lazım.Anneniz istemiyorsa kedi köpeğe hiç girişmeyin zaten.Tavşanda önermem çok çiş yapıyor:) Hamster beslemedim ama evde kaybolma potansiyeli yüksek😁 Civciv ördek falan büyüyünce malum.

Sibraius

Doçent
Kuş almayın yazık günah kafeslere mahkumlar siz aldıkça daha da çoğunu yakalıyolar.Kaplumbağa alabilirsiniz onunda durumu aynı ama en azından daha serbest gezebilir tabi gözkulak olmanız lazım.Anneniz istemiyorsa kedi köpeğe hiç girişmeyin zaten.Tavşanda önermem çok çiş yapıyor:) Hamster beslemedim ama evde kaybolma potansiyeli yüksek😁
kuşu dışarı salcaksın uçacak eline falan gelecek bide kuşları çiftleştiriyorlar öyle çoğalıyor

epsilon06

Profesör
kuşu dışarı salcaksın uçacak eline falan gelecek
Dışarı derken?? Odayı mı kastediyorsunuz.Yani evet salınıyor da ağaç yok birşey yok evde.Ve maalesef uçuşan perdeden kaçma gibi vukuatlar oluyor:( Küçükken bir cahil hevesi almıştık kaçmıştı öyle.Ayrıca çok hassas canlılar yalnızlığa gelemezler ve çabuk hastalanabiliyolar.Alıp iki gün sonra sabahları çok ötüyor diye istememezlik edilçekse hiç alınmasın daha iyi.Ha ayrıca bir hayvanınız olursa tatilr falan gitmeyi de iki üç kez düşünüp planlamalısınz.

Sibraius

Doçent
Dışarı derken?? Odayı mı kastediyorsunuz.Yani evet salınıyor da ağaç yok birşey yok evde.Ve maalesef uçuşan perdeden kaçma gibi vukuatlar oluyor:( Küçükken bir cahil hevesi almıştık kaçmıştı öyle.Ayrıca çok hassas canlılar yalnızlığa gelemezler ve çabuk hastalanabiliyolar.Alıp iki gün sonra sabahları çok ötüyor diye istememezlik edilçekse hiç alınmasın daha iyi.Ha ayrıca bir hayvanınız olursa tatilr falan gitmeyi de iki üç kez düşünüp planlamalısınz.
ben kuşumu tatilede götürürüm bide kuşcuda kalırsa hiç uçurmazlar

Papağan beslemeyi çok istemişimdir hem de az biraz konuşkan bi şey olacak ve hiç kafese koymayacağım... :) Yalnız henüz bu isteğim gerçekleşmedi, cins papağan fiyatları da yüksektir herhalde ve çok yoğun ilgi gereklidir diye düşünmekteyim, burası beni biraz çekimser kılıyor...

Son mesajlar