Yardım Ev internetimin taahhütü bitiyor. Hangi sağlayıcıya geçmeliyim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan metyz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

metyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ev internetimin taahhütü bitiyor. Geçebileceğim yeni tarifeler çok pahalı. Aşağıya bir link bırakıyorum. Bu sağlayıcı nasıl veya başka önerileriniz var mı?

Son düzenleyen moderatör:

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,761
son zamanlarda turknet ve netspeed kullandım, halihazırda netspeed kullanıyorum, hangisi ucuzsa ona geçiyorum. :)

milleni de aynı mantıkla hizmet verenlerden, yani aralarında fiyattan başka bir fark olmuyor genelde.

metyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
son zamanlarda turknet ve netspeed kullandım, halihazırda netspeed kullanıyorum, hangisi ucuzsa ona geçiyorum. :)

milleni de aynı mantıkla hizmet verenlerden, yani aralarında fiyattan başka bir fark olmuyor genelde.
Türknete geçmek istiyorum fakat bir kaç olumsuz yorum gördüm kullanan birisi olarak deneyimlerini aktarabilir misin

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,476
Türknet eğer kendi gigabit altyapısı değilse bulaşma. Başka altyapı kullanıyorsa sorun olunca çok uğraştırıyorlar. Ben Netspeed kullanıyorum o da Türk Telekom altyapısı kullanıyor ama müşteri hizmetleri çok ilgili. Fiyatı da uygun oluyor ama sabit fiyat garantisi 6 ay. Eğer yıllık öderseniz zam yemezsiniz yıl içerisinde. Millenicom’da iyidir.

ridvan1452

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Ben Süperonline kullanıyorum. Tv kutusunda işimi baya hallediyor. Televizyonumun işletim sistemi yavaşlamıştı yeni gelen Süperonline TV box androidi baya güzel, hızlı. Eğer bulunduğun bölgede süperonline hızlı ise tavsiye ederim.

KamtariR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,761
Türknete geçmek istiyorum fakat bir kaç olumsuz yorum gördüm kullanan birisi olarak deneyimlerini aktarabilir misin
güzeldi ben sorun yaşamadım. çok zam yaptığı için geçmiştim netspeede.

lordare

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,934
En ucuz olan kurumsal şirkete. Telekom, Turknet, Superonline, Digiturk
Millenicom bana hiç kurumsal güven vermedi. Bir artıracak oldum müşteri hizmetleri kardeşimli biraderli konuştu, interneti bağlarken müşteri hizmetlerinin interneti kesildi sistem gitti gelince tekrar döneceğiz falan dediler direk vazgeçtim.
Superonline kullanıyorum, pahalı ama kaliteli (Turknet altyapısı yokmuş burada, yoksa Turknet daha uygun olurdu)