Yardım Ev Interneti

Utku6145

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, TTNet müşterisiyim 2014 yılından beri kullanmaktayım. 20mpbs limitsiz paket kullanmaktayım. Max 7 8mpbs müşteri hizmetlerinden alt mpbs ye geçiş için bayilere gidilmesi gerektiği söylendi. Paketimi yenilemek için tüm bilgileri verdim lakin karşıdaki şahıs baya bir zaman harcadı sonrasında sistemde hata var dedi? Bunda art niyet aramalı miyim?

Eğer kampanyanın bitiminde iptal edip kendi üzerime TTNet müşterisi olursam bunun avantajı ne olur (fiyat) 8mpbs paket.

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,563
Yeni gelenlere kampanya var mı bilmiyorum.
Ancak taahhüt süresi içerisinde sistemde farklı bir pakete geçmek istediğimde eski fiyattan daha ucuz olmasına müsade etmiyordu. Taahhüt süresi içerisinde aynı veya daha yüksek fiyatlı istediğin her pakete geçebilirsin.
Taahhüt bittiğinde ise aboneliği kapatmadan daha alt fiyattaki paketlere geçebilirsin. Bunda bir sorun yok. Bende 16mbps paketten taahhüt sonu 12mbps pakete geçtim. Fiyatları geçen 2 yıl içinde arttığı için eski ödediğimden 10tl fazla ödüyorum. 16mbps paketi düşürme sebebimde zaten hali hazırda 9 10 mbps internet hızı almam.