Ev interneti bağlanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Semih Küsmenoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm arkadaşlar biz evimize internet için başvuruda blunuyoruz türk telekom sorun yok diyip tarih veriyorlar bağlamak için her seferinde bir arıza nedeniyle bağlayamadık deyip geri gidiyorlar bu 4 aydır böyle ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
müşteri hizmetlerine yada ana binası varsa yakınlarında oraya git ve iptal ettirmek istiyorum bıktım sizden tarzı bı blöf yap o zaman sizinle ilgileniyorlar. gene ilgilenmiyosa başka bir firmadan al ttnet zorunlu değil ya

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
müşteri hizmetlerine yada ana binası varsa yakınlarında oraya git ve iptal ettirmek istiyorum bıktım sizden tarzı bı blöf yap o zaman sizinle ilgileniyorlar. gene ilgilenmiyosa başka bir firmadan al ttnet zorunlu değil ya
superonline candır.sorun mu var. saatler içinde çözüyorlar

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
bazıları övüyo bazıları sövüyor çok ilginç :D hiç kullanmadım superonline
Belki bulunduğunuz şehire göre değişiklik gösterebilir.Türk telekom kullanmış biri olarak söylüyorum.O adamların nazı çekilmez.Müşetir hizmetleri ayrı bir dert.Nakit edecekler 1 ay sürer,Bağlantın gider servis 1 haftada gelir..Abartmıyorum antalyada nakil 1 gün sürdü.Sıkıntım olduğunda adamlar 1-2- saatte kapının zilini çaldı.Bazen akşam 8 de bile.çünkü saat 10 a kadar çalışıyor bu adamlar.müşteri hizmetlerini arıyorsun şu tuşa bas buna bas yok.Tak çıkıyor karşına normal bir insan....Türk telekom nakli için Enişte Şehir merkezinden
llçe merkezine hiç unutmam 8 ay bekledi sonra iptal ettirdi.Ve bu 8 ay için türk telekom evlerine internet faturası yolladı :D yüzsüzlüğün bu kadarı :D
İptal ettirdi.İptal ettirmek aylar sürdü onu da anlamış değilim....

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
İstanbulun göbeğinde port yok diye internet bağlayamıyorlar... Yani olası bir olaydır. Dilekçeler ile müdürlüklerde sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
İstanbulun göbeğinde port yok diye internet bağlayamıyorlar... Yani olası bir olaydır. Dilekçeler ile müdürlüklerde sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.
XDSL ile uğraşacağına fibere başvur... daha iyi olur... port masalını anlatmazlar...

Semih Küsmenoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oraya gittiğimiz zaman bizden başkası yapamaz diyorlar

Semih Küsmenoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
büyük ihtimal yalan söylüyor. süperonlineı falan arayıp adresini ver ve altyapı olup olmadığını sor
Deneyeceğim teşekkurler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aslında altyapi var kutuda var kutuda 1 tane boş varmış onuda bize bağlayacaklar ama sinyal az geliyormuş bağlamiyorlar

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Gerçekten şu bulunduğumuz yüzyılda TTNet gibi bir markanın nazını kahrını çekmeyi hak etmiyoruz.

vivalagun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ev interneti konusunda superonline bence hepsinden bir adım önde ttnet çözüm üretemiyor.