Ev interneti bağlanamıyor

Bu konuyu okuyanlar

Semih Küsmenoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEN 3 YILDIR EVİME İNTERNET BAĞLANMASI İÇİN BEKLİYORUM AMA 3 YILDIR HEP BİZİ OYALIYORLAR SİZCE NE YAPARSAM BAĞLARLAR BİLGİLİLER YA DA BAŞINDAN BÖYLE BİR OLAY GEÇMİŞ OLANLAR YORUMLAYA BİLİR Mİ?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Altyapımı yokta bağlamıyorlar açıklayıcı yazınız.

ozicloud

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
3 yıl bayağı ciddi bir süre açıkcası çok şaşırdım.Kurumların ankaradaki merkezlerine bir mail veya birkaç şikayette bulunmanız çözecektir.Altyapı olmadığını düşünmüyorum açıkcası telefon hattının mevcut olduğu heryerde altyapı kurulabilir zor değil diye biliyorum

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Maalesef malum firmada böyle şeyler olabiliyor. Arkadaşımın evide çıkmaz sokakta ve son kısmında bulunduğu için altyapı yok diyerek bağlanmadı internetleri. Bildiğim kadarıyla arama, bizzat gerekli yerlere gitme işlerinide yaptı ama yinede ilgilenmediler. Şuan evlerinde internet var ancak Vodafone'un sağladığı hizmetten yararlanıyor. Sistem nasıl işledi, altyapıyı kim çekti bilemiyorum tabi ama başka bir firmaya yönelirseniz belki sizinde sorununuz çözülebilir.

Semih Küsmenoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef malum firmada böyle şeyler olabiliyor. Arkadaşımın evide çıkmaz sokakta ve son kısmında bulunduğu için altyapı yok diyerek bağlanmadı internetleri. Bildiğim kadarıyla arama, bizzat gerekli yerlere gitme işlerinide yaptı ama yinede ilgilenmediler. Şuan evlerinde internet var ancak Vodafone'un sağladığı hizmetten yararlanıyor. Sistem nasıl işledi, altyapıyı kim çekti bilemiyorum tabi ama başka bir firmaya yönelirseniz belki sizinde sorununuz çözülebilir.
Sadece biz yapabiliriz diyorlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sadece biz yapabiliriz diyorlar

3 yıl bayağı ciddi bir süre açıkcası çok şaşırdım.Kurumların ankaradaki merkezlerine bir mail veya birkaç şikayette bulunmanız çözecektir.Altyapı olmadığını düşünmüyorum açıkcası telefon hattının mevcut olduğu heryerde altyapı kurulabilir zor değil diye biliyorum
Deneyeceğim sağolun

Altyapımı yokta bağlamıyorlar açıklayıcı yazınız.
Alt yapı var diyorlar bir tane boşluk var o boşluğuda bizim internet olarak bağlayacaklar ama sorun varmış

Son düzenleme:

BİLİRKİSİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
direkt uydudan baglanan netlerde var sanırım alt yapıya gerek kalmadan onu bir arasdır derim

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Sadece biz yapabiliriz diyip hiçbir şey yapmamaları ayrı bir garip tabi.

Son mesajlar