Ev de sınırsız internet önerir misiniz

Bu konuyu okuyanlar

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
4-5 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve verdiğimiz paraya karşılık ne bizimle ilgileniyorlar ne de interneti hızlı.6 gündür arızamız var diyoruz çözüldü diyip ekip göndermiyorlar.Babam Vodafone a geçmeyi istedi ben internetten gördüğüm kadarı ile Türk Net daha hızlı ve iyiymiş.Şuan bulunduğum il de Türk Net şubesi yok yani interneti bağlatsak nasıl gelip modem takacaklar aklıma bu soru oluştu.Türk Telekomun şubesi var bir şey olduğunda eskiden hemen ekip gönderiyorlardı.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Türknetin şubesi yok. Müşteri hizmeti yok.
Türknet bağlatmanızı önermem.

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145
Dostum ilk önce başvuruda bulunuyosun.Eskiden verdikleri dosyaları çıkartıp kargoyla gönderiyorduk ama sanırım o değişmiş,artık evine kurye geliyor,getirdiği dosyaları dolduruyorsun,kimliğini türknetin sitesine arkalı önlü yüklüyorsun sanırım 5-10 gün içinde bağlanıyor bağlantı süresini sitesinden bakabilirsin :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında müşteri hizmetleri sadece numara olarak yok.Twitter'dan,sitesinden yazınca ilgileniyorlar.

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
4-5 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve verdiğimiz paraya karşılık ne bizimle ilgileniyorlar ne de interneti hızlı.6 gündür arızamız var diyoruz çözüldü diyip ekip göndermiyorlar.Babam Vodafone a geçmeyi istedi ben internetten gördüğüm kadarı ile Türk Net daha hızlı ve iyiymiş.Şuan bulunduğum il de Türk Net şubesi yok yani interneti bağlatsak nasıl gelip modem takacaklar aklıma bu soru oluştu.Türk Telekomun şubesi var bir şey olduğunda eskiden hemen ekip gönderiyorlardı.
Turknet daha kotu musteri hizmeti falan yok kardesim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayni sekilde bende onermem, hizi iyi olabilir ama musteri hizmeti falan yok

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145
Türknet fanboyluğu yapmıyorum ama sorununa maks 1 gün içinde geri dönüş yapıyorlar.35 download 5 upload alıyorum ben şuan türknet'ten,gayet yeterli :D

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Yani hangi interneti önerirsiniz çünkü bulunduğum ilde sadece türktelekom türkcell ve vodafone şubeleri var.

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145
Yani hangi interneti önerirsiniz çünkü bulunduğum ilde sadece türktelekom türkcell ve vodafone şubeleri var.
Türknet'in şubesi olmaması hizmet vermediği anlamına gelmez.İlk olarak Türknet evine kaç mbps veriyor ona bak öyle tartışalım.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
İlde tüm hepsinin şubeleri vardır.
Kablonet veya Superonline öneririm.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Ben de superonline öneririm. Türk telekomdan çıktım superonline'a geçtim. Gayet memnunum fiber konusunda.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
İlk defa Kablonet öneren görüyorum.Nesi iyi acaba hocam bilmediğimden soruyorum.
İlk defa olması mucize gibi.
Kablonet ve Superonline en sıkıntısız iki İSS dir. Tabii sıkıntılar olacak, bu iki firma en hızlı ve etkili şekilde çözüme ulaştırıyor.

Kablonet'in Tüm İSS'lere göre artıları var, Superonline'a bile.
TV hizmeti başta geliyor, müşteri hizmetlerini aradığınızda arızanız gün içinde gideriliyor.
Aynı gün kurulum yapıyorlar, sıkıntı yaşadığınızda uğraşmaya gerek yok müşteri hizmeti hallediyor.

Şurada detaylı açıklamıştım.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Vodafone un ev interneti sizce iyi midir?

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Kablonet müşteri hizmetlerini arayıp altyapı sorgulamalarını söyler misiniz?
Tel No.:0 850 804 4444 buradan arayıp sorgulattığınızda var ise hizmet alabilirsiniz ve teknik destek için de gelirler.
Bi arkadaşım kablonet kullanıyor. Koronadan sonra internette çok fazla yavaşlama olduğunu söylemişti.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
turkcell superonline fiber alt yapın varsa bağlat. ben eve ilk kez 2005 yılında internet bağlattım türk telekom internet sağlayıcımdı. 2005 yılından 2018 yılına kadar evde türk telekom internet kullandım. ama söyledikleri hızın hep 4'te 1'ini verdiler. örneğin paketim 16 mbps hızında sözleşmem böyle ama aldığım hız asla 4 mbps geçmedi. sonra 2018 türk telekomu kapattırdım. ve turkcell superonline fibere geçtim. bir cuma günü saat 16:00'da evime 200 metre uzaklıkta olan bir turkcell superonline mağazasında belgeleri imzaladım ve mağazadan ayrıldım hemen ertesi gün cumartesi saat 13:00'da evime gelip hızlıca kurdular ve gittiler. hizmet mükemmeldi. 2 yıl boyunca sınırsız 25 mbps hızında ve tv+ tüm yerel ve ulusal kanallar paralı kanallar yani full paket full hd olan internet + tv servislerini aylık 99 lira ödeme ile 2 yıl boyunca kullandım bu süreçte faturam asla 99 liradan fazla gelmedi ve 25 mbps denen hız asla 20 mbps altına düşmedi (evde 1 tv 1 laptop 4 telefon internete bağlı bu yüzden 5 mbps kayıp normal) bu 2 yıl boyunca internet kopması yada sorun yaşamadım. 2 yıllık sözleşmemin bitmesine az bir zaman kala aradılar aynı paketin 100 mbps hızında olanı 149 liradan teklif ettiler kabul ettim. 2 yıl daha sözleşme yaptım. 1 tv 1 laptop 4 telefon bağlı olmasına rağmen hızım 94 mbps altına düşmüyor. memnunum ve tavsiye ederim .

vurgun01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turknet düşünürsen sorularını cevaplayabilirim. Süreçle ilgili

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Kablonet öneririm yada superonline