Eurovision'da oyların tümü Türkler'e gitti!

deatmania

Rektör
Eurovision'da oyların tümü Türkler'e gitti!Hazırlıkları aylar öncesinden başlayan Bakü Crystal Hall, 30.000 seyirci kapasitesine sahip bulunuyor. Azerbaycan’da bulunan her üç GSM operatörünün 2G ve 3G ses, data ve SMS iletişim altyapısı, sektörün önde gelen çözüm sağlayıcısı, Komtel Technologies tarafından anahtar teslim olarak başarıyla gerçekleştirildi.

Eurovision 2012’de her üç operatör üzerinden toplam 30.000 seyircinin aynı anda tele oylama yapabilmesine olanak sağlayan sistemin kurucusu olan Komtel Technologies adına projeyle ilgili bilgi veren firma Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Kutsal, “Kardeş ülke Azerbaycan ve Türkiye adına övünç kaynağı olan Eurovision 2012 Şarkı Yarışması’nın gerçekleştirildiği Bakü Crystal Hall’ın telekomünikasyon altyapısına ait tüm mühendislik ve montajı, 19 gün gibi kısa bir sürede tamamlayarak bir ilke imza attık.

Azerbaycan için böyle bir prestij projesinde Türk firması olarak yerimizi almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Eurovision 2012 için hazırlanan Crystall Hall projesiyle taçlandırdığımız, Bakü’nün modern yüzü olan Flame Towers, Jumeirah Beach Hotel, Port Bakü ve Mariott Hotel gibi özel çözümler gerektiren telekomünikasyon projelerini en hızlı şekilde teslim ederek, ülkemiz adına yurtdışında da telekomünikasyon çözümlerine öncülük etmenin ve bu başarımızı tüm Türkiye halkıyla paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.“ dedi.Kaynak
 
Üst