European Minor #2 Kuraları Çekildi

Bu konuyu okuyanlar

GoByMe

Asistan
d09b3fb087a2b4aeefc39c92850a5093.jpg


Evet arkadaşlar gün geldi çattı. Yarın bizim için çok önemli bir gün. Dreamhack Tours'a gidecek (Fransa Lan Game) son 4 takım belli olacak.

Temsilcimiz SS'in ilk rakibi geçen günlerde Operation: Kinguin kapsamında karşılaştığımız ve BO3'lük seride 2-1 yendiğimiz GameAgents ekibi.

GameAgents dengimiz olmasa da potansiyele sahip bir takım ve her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. Daha üç gün önce maç yapmış olmamız onlara hakkımızda bayaa bi fikir verdi. Oyun sitilimizi öğrendiler eğer buna hazırlıklı olarak çıkamazsak maça her şey çok kötü gelişebilir. Ama gene de SS'in son dönemdeki üstün performansı ve pek çok taktik üzerinde çalışmış olması hemen her duruma ayak uydurabileceğine kanıt.

İlk maçı kazanmamız halinde CPH Wolves ve Epsilon takımlarının kazanani ile maç yapacağız. O maçın kazananı da direk olarak Dreamhack Tours'a gidecek. Bu iki takım hakkında bizden daha geride olduklarını söyleyebiliriz. SS gerçekten en kolay gruplardan birine düşmüş ama tekli eleme sistemi olduğu için bir rount bile çok önemli. Takım oyuncularının rehabete kapılmadan, üst düzey takımlara karşı maç yapıyor havasında oynaması lazım.

Benim gözümde SS şu an Fransa biletlerini satın alabilir. GameAgents maçını çok fazla zorlanmadan geçersek CPHW ve Epsilon maçları bizim için daha rahat olacaktır. Özellikle CPHW takım olarak oyun stillerine alışık olduğumuz bir takim. Hunden da çok büyük etki yaratmazsa ikinci maç daha kolay bile diyebiliriz.

Diğer gruplar hakkındaki düşüncelerim ise, ilk gruptan Godsent. Malmö'de gösterdiklerinin yarısını burda sergileseler maç kaybetmeden çıkarlar. İkinci grupta ise AGG ile gidicem. Evet dünkü maçta SS'e karşı çok iyi değillerdi. Ayrıca ikinci grupta ENCE gibi bir takim da var ama olsun AGG'de Hyper ve Furlan adlı gerçekler de var. Üçüncü grupta SS ileyim ve son gruptaysa eski E-Frag takımının çıkacağını düşünüyorum. Hem güçlü bir takım hem de organizatör desteğini kaybettiği için daha hırslı oynayacaklardır.

Son olarak da elemelerde DeathTrap ekibi son 64'te, SuperMassive ekibi Alternate Attax takımına son 32'de, BPI takımı ise CSGO2X.com'a yine son 64'te yenilerek turnuvaya veda etti. 512 takım arasından mücadeleye başlayarak buralara kadar gelmeyi başaran diğer takımlarımızı da tebrik ediyorum.

Yarinki maçlarda Millenium takımında oynayacak Engin "Maj3r" Küpeli abimize de bol şans. Vurduğun hs olsun

Okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlar sizin yorum ve dusuncelerinizi de öğrenirsem çok mutlu olurum.

Herkese iyi forumlar
 

yucesezar

Profesör
Cezalı
2-0 yenilmişler. çok güzel düşüncelerim vardı,ilk çıkan sticker'dan alıp senelerce saklayacaktım olmadı...
 

GoByMe

Asistan
Maalesef dediğime benzer olaylar oldu. Adamlar bizi ve oyunumuzu biliyordu. En çok dikkatimi çeken raunt iste Xantares ile Barcode du sanırım. 1v1 e kaldılar. Barcode bi kere bile picklemeye çalışmadı. Xantaresin üzerine gelmesini bekledi. Öyle de oldu Can adamın üzerine gitti.

Canları sağolsun bi dahaki sefere artık. Cache'de zaten oyunda değildik, Train'de ise oyuna çok geç dahil olduk.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst