Euro Truck Simulator 2 kasma sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunu yukledim sorunsuz oynuyorum fakat oyunu açıp oynadıktan sonra bilgisayarı kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda bilgisayar açılırken hata veriyor bazı programlar değişmiş gibi birşeyler soyluyor onarma modu çıkıyor onarım yaptıktan sonra tekrar düzgün açılıyor bilgisayar vista acaba neden böyle oluyor aynı hatayı yaşayan varmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pc packard bell 6gb ram 2gb vram ekran kartı nvidiaGT540M 128bit i5 işlemci ama ets 2 oyun içinde görüntü kalitesi çok kötü kasma da var yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Knklar bendede ekran beyaz tır filan görünüyor ama napıcam?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben Samet oyun yavaş çalışıyor tırı süremiyorum çözüm bulabilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:gençleer benim euro truck sımılator 2 yavaş çalışıyor yardım edebilirmisiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oyun zırt bırt donuyor ne yapmam gerek nolur yardımcı olun

cezaturka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Euro truck simulator 2 Key 5N1RY-2ZT8T-UFKS6-X27AT-M2LY2 1.3.1 key çalısıyor internet kesmenize gerek yok oyunu orjinal yapıyor direk kutudaki key sizlere yeriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben uzun zamandan sonra yıne ets 2 yı ındırdım hastasıyım ama 1.1.1 surumunu gucelleyemıyorum yenı surumlerle neden acaba yadım edersenız sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim pc dell inspiron 5110n 4çekirdekli 64bit 2.50 4gb rem 2ekran kartı biri nvidia gt525 biriise intel grans 3000 ama format atırınca 64 bitten 32 düştü ve 4gb remin 3 kulanıla bilir diyor ve oyunda kasıyor işlemciler hemen hemen yeti yo sorun ne acil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oyuna girin seçeneklerden görüntüye tıklayın ordan grafik şeyini düşük yapın bu kadar

uzungel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar birazda oyun hakkında bahsedermisiniz mesela oyunun en iyi tırı ne

uzungel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunu tam sürüm yapma kodu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar birazda oyun hakkında bahsedermisiniz mesela oyunun en iyi tırı ne

kardeş bana göre oyunun en iyi tırı volvo benim ilk aldıgım tır volvo idi 540 beygrdi ve 98 milyara aldım diğerleri 360 420 beygir ama fiyatı yüksek volvo hem kaliteli hemde ucuz şimdi o 540 beygirlik tırı aldıgım gün 700 beygire cıkardım