Euro Truck Simulator 2 - 4 Gün Sonra İndirime Girer Mi?

Bu konuyu okuyanlar

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar ETS2 almayı düşünüyorum, 40 TL gözden çıkarttım fakat 4 gün sonra Steam indirimleri varmış. Sizce ETS2 indirime girer mi 4 gün sonra girmez mi? Sabırsız bir insan olduğum için hemen almak istiyorum ama 4 gün sonra 9TL ye düşerse ağlarım.

Not: 1-2 sene önce HOİ4 aldım ve 2 gün sonra indirime girdi zarar ettim.

Bugüne kadar niye almadın mağara adamı diyebilirsiniz, haklısınız ama bir sebebi vardı elbet boş verin :).

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Arkadaşlar ETS2 almayı düşünüyorum, 40 TL gözden çıkarttım fakat 4 gün sonra Steam indirimleri varmış. Sizce ETS2 indirime girer mi 4 gün sonra girmez mi? Sabırsız bir insan olduğum için hemen almak istiyorum ama 4 gün sonra 9TL ye düşerse ağlarım.

Not: 1-2 sene önce HOİ4 aldım ve 2 gün sonra indirime girdi zarar ettim.

Bugüne kadar niye almadın mağara adamı diyebilirsiniz, haklısınız ama bir sebebi vardı elbet boş verin :).
Ben temelli aldım şimdiden iyi oyunlar dilerim.

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Yok aga aynı tuzağa 2.kez düşmem ben. Bilgisayara format attım içinde oyun yok diye sabırsızlanıyordum ama yapacak bir şey yok Warband ile idare edeceğiz artık.

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Demek istediğim 4 gün sonra %100 indirime girecekse almam ama girmezse üzülürüm. Alırsam indirime girerse yine üzülürüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benden size öneri bakery magnate oynamak hem bedava hemde çok iyi saran bir oyun.
Teşekkür ederim bakıp deneyeceğim.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Amaç ise bir dükyanımız var ve gün boyunca hem borç ödüyoruz hemde dükyana peynir ekmek süt falan bunları müşterilere satıyoruz.
Demek istediğim 4 gün sonra %100 indirime girecekse almam ama girmezse üzülürüm. Alırsam indirime girerse yine üzülürüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim bakıp deneyeceğim

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Grafik iyi ama ve team fortress 2 var çok iyi sardı beni csgo var bedava olarak.
CS:GO bayağı oynadım bıktım artık. Team Fortress 2 güzel olabilir ama 4 gün idare edebilecek oyun arıyordum :D. Ya neyse sanki vatan meselesi gibi sen de bayağı uğraştın teşekkür ederim çok saol.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Genel de indirimlere girer. Bu konuyu attığın iyi oldu bende bir 20 daha yatırayım da warband indirme girerse alayım. Bekleyin beklemekten zarar gelmez.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ets2 %99 girecektir. Altın hafta adı altında büyük bir indirim çıkarmışlar. Ets normalde de sürekli indirime giren bir oyun. O sebeple girmeme ihtimali yok denecek kadar az.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hangi oyunların fiyatının düşeceği bilinmiyor olsa da üç gün sonra yani 29 Nisan’da Steam’in Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimi) adı altında yeni kampanyası başlıyor.

Son mesajlar