Euro 4 Pulsar'lar Türkiye'de satışta

Bu konuyu okuyanlar

ShiftBoss

Asistan
Katılım
15 Mart 2017
Mesajlar
416
Reaksiyon puanı
289
Puanları
63
Türkiye distribütörlüğü Kuralkan Holding tarafından yürütülen Bajaj’ın, Euro4 teknolojisinin tamamına sahip yeni Pulsar NS200 ve RS200 modeli bayilerdeki yerini aldı.

591d6e0a61361f1618373608.jpg


Sport segmentinin lideri Pulsar NS200’ün Euro4 standartlarıyla uyumlu yeni NS200 ile üç bujili motorun sağladığı üst seviyedeki güç dağılımı; içindeki adrenalin tutkusunu sonuna kadar yaşatacak. Euro4 teknolojisi ile gelen ABS, Full Enjeksiyon, OBD1 ve Yakıt Buharı Koruma Sistemleri ile sokakların asi çocuğu şimdi daha da güçlü! Yeni NS200, sert manevralarda da kolaylık sağlayan ve dengeyi önemli ölçüde artıran, neredeyse 50:50 ağırlık dağılımı ve alçak ağırlık merkezi ile öne çıkarıyor. ABS destekli fren sistemi ile maksimum hızda bile her türlü hava koşullarında kısa fren mesafesi sağlıyor.

Yeni NS200, yalnızca teknolojisi değil, aynı zamanda sürücüsüne yaşattığı konfor ile de farkını ortaya koyuyor. Virajlı yollarda olduğu kadar, düz yollarda da ideal bir heyecan makinesi. Sürücünün esas alındığı tasarımıyla; daha alçak ağırlık merkezi ve nitrox tekli amortisör ünitesi, motosikleti konforlu bir yol arkadaşı yaparken, unutulmaz bir sürüş deneyimi de sağlıyor.Pulsar RS200 i

Son kilometreye kadar pes etmeyenler ve yola imzasını atanlar için dizayn edilen yeni RS200; ABS, Full Enjeksiyon, OBD1, Yakıt Buharı Geri Dönüştürme Sistemleri ve yeni eklenen farklı renk seçenekleriyle yolculuğun ötesinde bir sürüş keyfi sunuyor. Pulsar tutkunlarının büyük heyecanla beklediği yeni RS200, göz alıcı tasarımı, kristal arka led lambaları, yarış egzosu, alaşımlı şık jantları ve mercek farı ile tüm bakışları üzerinize çekecek.Euro4 teknolojisine sahip yeni RS200 4 valfli, SOHC motorlu, sıvı soğutmalı silindiri ile tam bir güç makinası. Yakıt enjeksiyon sistemi etkin bir yanma sağlarken, bir taraftan da daha önce görülmemiş bir gücü açığa çıkarıyor. ABS destekli fren sistemi ile maksimum hızda bile her türlü hava koşullarında kısa fren mesafesi sağlayan yeni RS200, sürücüsünü ve kendini her yolda ve her koşulda koruyacak şekilde tasarlandı.
 
Üst