Haber EURO 2024'te yer alacak Türk hakemler belli oldu

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Katılım
23 Ocak 2024
Mesajlar
1,491
Çözümler
59
Reaksiyon puanı
1,748
Puanları
1,658
hak-pigp_cover.jpg


Türkiye Futbol Federasyonu, EURO 2024'te ülkemizi temsil edecek hakemler hakkında resmi internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama şu şekilde:​


"FIFA kokartlı hakemimiz Halil Umut Meler, A Milli Takımımızın da mücadele edeceği EURO 2024 Finalleri'ne UEFA tarafından Avrupa'dan davet edilen 18 hakem arasında yer aldı. Halil Umut Meler'in yanı sıra yardımcıları FIFA kokartlı hakemlerimiz Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy ile FIFA kokartlı VAR hakemimiz Alper Ulusoy 14 Haziran-14 Temmuz 2024 tarihlerinde yapılacak 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nde görev yapacak.

Dört hakemimiz, Mayıs ayı içinde turnuvanın yapılacağı şehirlerden biri olan Frankfurt'ta düzenlenecek EURO 2024 Hakem Hazırlık Kampı'na katılacak. Kampta teorik hazırlığın yanı sıra pratik ve saha uygulamaları da yapılacak. Almanya'da organize edilecek Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde ülkemizi temsil edecek olan Halil Umut Meler'i, Mustafa Emre Eyisoy'u, Kerem Ersoy'u ve Alper Ulusoy'u tebrik eder, turnuvada başarılar dileriz."


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Üst