Bu konuyu okuyanlar

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Ben tüm maçları TRT yayınlamayacak diye biliyorum. Digiturk ile anlaşma yapılmıştı.
Bir kısmı LİG TV'de yayınlanacak diye hatırlıyorum.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Harika bir konu olmuş. Ellerine sağlık.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
TrtSpor'daki futbol programlarında defalarca duydum bütün maçlar ; Trt1, TrtSpor ve Trt Haber kanallarında yayınlanacak diye. Bi yanlış yapmazlar diye umut ediyorum.
Digitürk de bu gidişle mahalledeki halı saha maçlarının yayın haklarına bile salça olacak. Doymadılar bi türlü.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
TrtSpor'daki futbol programlarında defalarca duydum bütün maçlar ; Trt1, TrtSpor ve Trt Haber kanallarında yayınlanacak diye. Bi yanlış yapmazlar diye umut ediyorum.
Digitürk de bu gidişle mahalledeki halı saha maçlarının yayın haklarına bile salça olacak. Doymadılar bi türlü.

İnsanı çıldırtıyor Digiturk.
Bu arada bu da kaynak. Hürriyet

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
İnsanı çıldırtıyor Digiturk.
Bu arada bu da kaynak. Hürriyet

Yok bu kaynakları biliyorum, haberleri okudum önceden de ; bunun üzerine TrtSpor'da programlar esnasında altını çizerek defalarca söylediler, maçlar ortak yayımlanacak ama, yayın haklarının tamamı bizde ve hepsini yayınlayacağız dediler.. Ama şimdi içime kurt düştü, banttan filan mı yayınlayacaklar acaba diye.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Yok bu kaynakları biliyorum, haberleri okudum önceden de ; bunun üzerine TrtSpor'da programlar esnasında altını çizerek defalarca söylediler, maçlar ortak yayımlanacak ama, yayın haklarının tamamı bizde ve hepsini yayınlayacağız dediler.. Ama şimdi içime kurt düştü, banttan filan mı yayınlayacaklar acaba diye.
LİG TV de "Euro 2016 LİG TV'de." diyor. Az kaldı. Turnuva başlayınca göreceğiz bakalım.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
LİG TV de "Euro 2016 LİG TV'de." diyor. Az kaldı. Turnuva başlayınca göreceğiz bakalım.
Büyük bir ihtimal her iki kanalda yayınlayacak. Lig tvde yorumcu olarak Alex olacak ama spiker kim bilmiyorum. Trt umarım şampiyonlar ligi maçlarını sunan spikerle devam etmez. Birde milli maçların trt de diğer maçların lig tv de olabileceği söylentileri var. Normal şartlarda yayın haklarına trt sahip fakat lig tv ye satılmış olabilir belli kısımlar. İlk ihtimal olacakmış gibi geliyor, sonuçta spiker ve yorumcu futbol maçlarını izlemek için tercih sebeplerinden biri olabilir.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Büyük ihtimalle 2 maçın çakıştığı zamanlarda dönüşmeli verebilirler. Bir maçı TRT bir maçı LigTV falan. Eğer sadece Milli takımı verecekse TRT izlemenin manası yok. Olay Almanya Portekiz Belçika falan. Bizimkileri izlemeye gerek bile yok :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu lig tv adamı kanser eder. Zaten STSL sende bırak da Euro 2016'yı izleyelim