Euro 2016 fikstürü ve maç sonuçları

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
23,098
Reaksiyon puanı
1,099
Puanları
113
Yaş
37
TRT 1, TRT Spor, TRT 4K EURO 2016 Maç Programı

EURO 2016 maç programı, maç tarihleri ve saatleri


upload_2016-6-4_17-34-22.png


24 takımın katıldığı dev turnuva, tam 51 maça sahne olacak. Bu büyük heyecan, TRT ekranları aracılığıyla futbolseverlere ulaşacak. 32 maç TRT 1, 17 maç TRTSPOR ve 2 maç da TRTHABER'den canlı olarak yayımlanacak.

Açılış maçı, çeyrek ve yarı finaller ile kupanın sahibini belirleyecek final maçı 4K teknolojisiyle futbolseverlere ulaşacak.


1. maçlar:
10-11-12-13-14 Haziran
2. maçlar: 15-16-17-18 Haziran
3. maçlar: 19-20-21-22 Haziran
İkinci tur: 25-26-27 Haziran
Çeyrek final: 30 Haziran-1-2-3 Temmuz
Yarı final: 6-7 Temmuz
Final: 10 Temmuz

EURO 2016 FİKSTÜR

full


10 Haziran Cuma

A Grubu: Fransa 2-1 Romanya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1, TRT 4K

11 Haziran Cumartesi

A Grubu: Arnavutluk 0-1 İsviçre (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1

B Grubu: Galler 2-1 Slovakya (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR

B Grubu: İngiltere 1-1 Rusya (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1

12 Haziran Pazar:

D Grubu: TÜRKİYE 0-1 Hırvatistan (Saat 16:00, Parc des Princes, Paris) TRT1

C Grubu: Polonya 1-0 Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Nice) TRTSPOR

C Grubu: Almanya 2-0 Ukrayna (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1

13 Haziran Pazartesi:

D Grubu: İspanya 1-0 Çek Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1

E Grubu: İrlanda Cumhuriyeti 1-1 İsveç (Saat 19:00, Stade de Fransa, Paris) TRTSPOR

E Grubu: Belçika 0-2 İtalya (Saat 22:00, Stade de Lyon) TRT1


14 Haziran Salı:

F Grubu: Avusturya 0-2 Macaristan (Saat 19:00, Stade de Bordeaux) TRTSPOR

F Grubu: Portekiz 1-1 İzlanda (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRT1

15 Haziran Çarşamba:

B Grubu: Rusya 1-2 Slovakya (Saat 16:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1

A Grubu: Romanya 1-1 İsviçre (Saat 19:00, Parc des Princes, Paris) TRTSPOR

A Grubu: Fransa 2-0 Arnavutluk (Saat 22:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRT1

16 Haziran Perşembe:

B Grubu: İngiltere 2-1 Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1

C Grubu: Ukrayna 0-2 Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon) TRTSPOR

C Grubu: Almanya 0-0 Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1


17 Haziran Cuma

E Grubu: İtalya 1-0 İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1

D Grubu: Çek Cumhuriyeti 2-2 Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRTSPOR

D Grubu: İspanya 3-0 TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade de Nice) TRT11


18 Haziran Cumartesi:

E Grubu: Belçika 3-0 İrlanda Cumhuriyeti (Saat 16:00, Stade de Bordeaux) TRT1

F Grubu: İzlanda 1-1 Macaristan (Saat 19:00, Stade Velodrome, Marsilya) TRTSPOR

F Grubu: Portekiz 0-0 Avusturya (Saat 22:00, Parc des Princes, Paris) TRT1

19 Haziran Pazar:

A Grubu: Romanya 0-1 Arnavutluk (Saat 22:00, Stade de Lyon) TRTSPOR

A Grubu: İsviçre 0-0 Fransa (Saat 22:00, Stade Pierre Mauroy, Lille) TRT1

20 Haziran Pazartesi:

B Grubu: Rusya 0-3 Galler (Saat 22:00, Stadium de Toulouse) TRTSPOR

B Grubu: Slovakya 0-0 İngiltere (Saat 22:00, Stade Geoffroy Guichard) TRT1


21 Haziran Salı:

C Grubu: Ukrayna 0-1 Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome) TRT HABER

C Grubu: Kuzey İrlanda 0-1 Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes) TRT SPOR

D Grubu: Çek Cumhuriyeti 0-2 TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis) TRT 1

D Grubu: Hırvatistan 2-1 İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux) TRT SPOR

22 Haziran 2016 Çarşamba

F Grubu İzlanda 2-1 Avusturya Saat 19.00 Stade de Fransa TRT HABER, Lig TV

F Grubu Macaristan 3-3 Portekiz Saat 19.00 Stade de Lyon TRT SPOR, Lig TV

E Grubu İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti Saat 22.00 Stade Pierre Mauroy TRT 1, Lig TV

E Grubu İsveç 0-1 Belçika Saat 22.00 Stade de Nice TRT SPOR, Lig TV
 
Son düzenleme:

pesimist

Rektör
Emektar
Katılım
30 Eyl 2005
Mesajlar
18,539
Reaksiyon puanı
1,642
Puanları
113
Yaş
37
Günün programı

16 Haziran Perşembe:

B Grubu: İngiltere-Galler (Saat 16:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens) TRT1

C Grubu: Ukrayna-Kuzey İrlanda (Saat 19:00, Stade de Lyon) TRTSPOR

C Grubu: Almanya-Polonya (Saat 22:00, Stade de Fransa, Paris) TRT1
 

mazruf

Guru
Emektar
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
23,098
Reaksiyon puanı
1,099
Puanları
113
Yaş
37
Gün Türkiye'nin günü olsun. İşte bugünün programı:

17 Haziran Cuma


E Grubu: İtalya-İsveç (Saat 16:00, Stadium de Toulouse) TRT1

D Grubu: Çek Cumhuriyeti-Hırvatistan (Saat 19:00, Stade Geoffroy Guichard, St Etienne) TRTSPOR

D Grubu: İspanya-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade de Nice) TRT1
 

Matthew Bellamy

Profesör
Katılım
16 Nis 2015
Mesajlar
3,235
Reaksiyon puanı
255
Puanları
63
Oh be karneleri aldıktan sonra şölen var.İspanya'ya da bir iki tane atıp yollayalım demek isterdim de bu kadroyla zor iş.
 

mazruf

Guru
Emektar
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
23,098
Reaksiyon puanı
1,099
Puanları
113
Yaş
37
21 Haziran Salı:

C Grubu: Ukrayna-Polonya (Saat 19:00, Stade Velodrome) TRT HABER

C Grubu: Kuzey İrlanda-Almanya (Saat 19:00, Parc des Princes) TRT SPOR

D Grubu: Çek Cumhuriyeti-TÜRKİYE (Saat 22:00, Stade Bollaert-Delelis) TRT 1

D Grubu: Hırvatistan-İspanya (Saat 22:00, Stade de Bordeaux) TRT SPOR
 

Son mesajlar

Üst