Ets2 En Zevk Verici Tır

Bu konuyu okuyanlar

KillerBabaHD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Ets2 de sizce hangi tırı kullanmalıyım zevk açısından hız önemli değil

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Bana göre en zevkli olanı yeni Mercedes actros şu en yüksek motor en iyi modifiyeli olanı. Arkası da 3 tekerli özel olan. Çok zevkli ayrıca hızlı

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Kişiye Göre Değişir. Mesela Birçok İnsan Ets 2 de İveco Adlı Bir Tır Olduğunu Bile Bilmiyor.Ben Eski Kasa İvecodan Çok Zevk Alıyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
73979

Tesla Semi
Ortada direksiyon,
Yanlardaki ekranlar,
Kocaman cam,
Kusursuz tasarım,
Cıks cıks açılan kapısı,
O muazzam elektrikli motor sesi,
O elektrikli motorun anında hissettirdiği tork...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Peki son sürüm ile uyumlu mudur? Steam üzerindeki yani? Ve mod ya hani yine tamirci üzerinden güzel modifiyeler yapabiliyor muyuz? Bir de mod'un ismi nedir Tesla Semi yazsam çıkar mı? HUH. Ne çok şey sordum.
İnternette aratarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Evet modifiyeler var, çok olmamak kaydıyla. Ben 1.31 sürümünde oynamıştım sanırım. Şuan bilgisayarımda hiç oyun yok sildim hepsini. :D

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Yalnız şarj konusu yok malesef. Mazot koyuyoruz, elektrikli motor çalışıyor. İleride orjinal Tesla Ets'ye gelirse muazzam olur. Ama işte lisans işleri vs çok karışık.
Hocam siz de amma cahilsiniz onun içinde jeneratör var mazotu elektriğe dönüştürüyor öyle gidiyoruz her zaman şarj istasyonu bulamayız diye bizi düşünmüşler (!)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hahaha :D
Neyse konuyu fazla dağıtmayalım.

Scania tırlar da çok güzel oyunda. Hele bir de yeni modellerinin açılış ekranında o scania logosunun animasyonu var ya beni benden alıyor. Direksiyonu da çok güven veriyor.