Ets2 En Zevk Verici Tır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

İshak42

Profesör
Bana göre en zevkli olanı yeni Mercedes actros şu en yüksek motor en iyi modifiyeli olanı. Arkası da 3 tekerli özel olan. Çok zevkli ayrıca hızlı
 

RubYY

Asistan
Kişiye Göre Değişir. Mesela Birçok İnsan Ets 2 de İveco Adlı Bir Tır Olduğunu Bile Bilmiyor.Ben Eski Kasa İvecodan Çok Zevk Alıyorum.
 

Usain

Yazdığım mesajlardaki her şey hayal ürünüdür.
Yönetici
Moderatör
73979

Tesla Semi
Ortada direksiyon,
Yanlardaki ekranlar,
Kocaman cam,
Kusursuz tasarım,
Cıks cıks açılan kapısı,
O muazzam elektrikli motor sesi,
O elektrikli motorun anında hissettirdiği tork...
 

Usain

Yazdığım mesajlardaki her şey hayal ürünüdür.
Yönetici
Moderatör
Peki son sürüm ile uyumlu mudur? Steam üzerindeki yani? Ve mod ya hani yine tamirci üzerinden güzel modifiyeler yapabiliyor muyuz? Bir de mod'un ismi nedir Tesla Semi yazsam çıkar mı? HUH. Ne çok şey sordum.
İnternette aratarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Evet modifiyeler var, çok olmamak kaydıyla. Ben 1.31 sürümünde oynamıştım sanırım. Şuan bilgisayarımda hiç oyun yok sildim hepsini. :D
 

-Emirhan Türk-

Profesör
Yalnız şarj konusu yok malesef. Mazot koyuyoruz, elektrikli motor çalışıyor. İleride orjinal Tesla Ets'ye gelirse muazzam olur. Ama işte lisans işleri vs çok karışık.
Hocam siz de amma cahilsiniz onun içinde jeneratör var mazotu elektriğe dönüştürüyor öyle gidiyoruz her zaman şarj istasyonu bulamayız diye bizi düşünmüşler (!)
 

Usain

Yazdığım mesajlardaki her şey hayal ürünüdür.
Yönetici
Moderatör
Hahaha :D
Neyse konuyu fazla dağıtmayalım.

Scania tırlar da çok güzel oyunda. Hele bir de yeni modellerinin açılış ekranında o scania logosunun animasyonu var ya beni benden alıyor. Direksiyonu da çok güven veriyor.
 

Son mesajlar

Üst