ETS 2 TruckerMP ban yer miyim?

Bu konuyu okuyanlar

ibrahim urhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar multiplayerde dorse almak için 2 saatlik bir yola gidiyordum. Dorsesiz tırımla giderken ping çıktı ve bir an kontrol edemeden sol tarafımdan geçen dorseli bir tıra çarptım. Dorseli tırın sahibi chate "rec" yazdı. Arkadanda 2 tır daha geldi ve "rec retard" yazdı ve bende korkumdan sağa çektim, onların gitmesini bekledim. Muhtemelen 3 kişi tarafından raporlandım. 3 kişi yüzünden ban yiyeceğimi sanmıyorum ama içimde bir şüphe var. Sizce ban yer miyim?

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Eğer kendi şeridinde giden adama çarptıysan yersin.Ping yüzünden çarptığını video ile kanıtlaman gerek.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Arkadaşlar multiplayerde dorse almak için 2 saatlik bir yola gidiyordum. Dorsesiz tırımla giderken ping çıktı ve bir an kontrol edemeden sol tarafımdan geçen dorseli bir tıra çarptım. Dorseli tırın sahibi chate "rec" yazdı. Arkadanda 2 tır daha geldi ve "rec retard" yazdı ve bende korkumdan sağa çektim, onların gitmesini bekledim. Muhtemelen 3 kişi tarafından raporlandım. 3 kişi yüzünden ban yiyeceğimi sanmıyorum ama içimde bir şüphe var. Sizce ban yer miyim?
Ban yeme olasılığınız var,elinde bir kanıt videosu varsa onu delil olarak sunabilirsiniz,geçmiş olsun bu arada.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Karşıdaki adam şeridinde gidiyorsa sen kendi şeridinden çıkıp çarptıysan ve karşı taraf bunun kaydını aldıysa yersin.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Gecikme değeri kaç ms idi?