ets 2 ölçeklendirmeyi 200% yaparasam sıkıntı olurmu

Bu konuyu okuyanlar

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
selam steam dan ets 2 yi aldım bügün pc m acer extance 15 bu bilgisayarın ekran kartı intel hd grabhics 520 ölçeklendirmeyi 200% yaparasam sıkıntı olurmu yani ekran kartının ömrünü azaltırmıyım bbide görüntünün pc mi yormayacak şekilde net olmasını istiyorum bir ayar önerirmisiniz
ayarları fullesem pc ye zarar verirmi
bide ets 2 online yi 64 dakika online kursam sıkıntıı olurmu

Son düzenleme:

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Bence sorun olmaz.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
anti alasing kapat
güneş ışığı hüzmesi kapat
yayaları kapat,

bitki örtüsü çimen gölge en düşükte..

ayna kalitesi ve çözünürlük yüksek (sollama yaparken kullanıyorsun, net görmek gerek)

doku yu orta yapabilirsin

diğer araçlar far kapa
ışığın görülme mesafesi düşük

bakarsın duruma göre, yine kasarsa herşeyi azaltırsın.
yine olmazsa en son ölçeklemeyi düşürürsün..

online a ben girmedim, steam hesabını istiyordu en son, bişey olur, steam hesabım gider diye vermedim, alınmış birsürü oyun var içinde.. güvenemedim açıkçası. bu arada online için kalabalık yerlerde çok kasabilir. iyi donanım istiyor, youtubedaki türk adminde bile kasıyordu bazı yerlerde..

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Ölçeklendirme sisteme en çok yük bindiren ve oyunun kasmasına sebep olan ayarların en başında geliyor. Sistemin çok iyi olması lazım ölçeklendirmeye abanman için. Bende uzun süredir ETS2 oynuyorum ölçeklendirme %100'de kalsın yukarıda ki arkadaşın verdiği ayarları da yaptığın zaman sıkıntısız oynarsın. Ölçeklendirmeye abanarak pek bir şey elde etmezsin zaten. %100 idealdir.