ETS 2 Kendi Tırını Kullanmak mı Tek Seferlik İş Almak mı

Bu konuyu okuyanlar

Rendiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun. ETS 2 oynuyorum 2 adet tırım var ve 2 tane şoför aldım 2 tırıda şoförler kullanıyor, kendim ise nakliye piyasasından gelen tek seferlik işlere çıkıyorum. Bu mantıklı bi yöntem mi. Yoksa tırlarımdan bi tanesini kendim kullanmam daha mı karlı olur...

Berat Eskici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi tirini kullanirken butun masraflari senin iken baska bir sirket icin tir kullanirken butun masraflari (benzin filan) o sirketindir ve genelde motorlari dusuk oluyor kendi tirinla oynamak bence daha iyi olur

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Yıl olmuş 2021 ETS yi hilesiz oynayanmı kaldı.
Google oyunun sürümünü Yazarak Bitirlmiş save yazarsanız bitirilmiş oyunu bulabilirsiniz.
Ama hilesiz oynamak istersen kendi tırını kullan ve Ağır yük ve uzun yol olanları taşı veya transport yükleri vardı arkanda önünde polisler gidip yolları fln kapatıyordu sen taşıyodun onu yap daha karlı.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun. ETS 2 oynuyorum 2 adet tırım var ve 2 tane şoför aldım 2 tırıda şoförler kullanıyor, kendim ise nakliye piyasasından gelen tek seferlik işlere çıkıyorum. Bu mantıklı bi yöntem mi. Yoksa tırlarımdan bi tanesini kendim kullanmam daha mı karlı olur...
İdeal bir yôntem. Yani A.İ. şöförler pek kaza yapmaz. Ama oyuncular çok yapar. İyi yapıyorsun bence. Ama kendi tırın ile sürmen daha kârlı bunu unutma

Rendiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İdeal bir yôntem. Yani A.İ. şöförler pek kaza yapmaz. Ama oyuncular çok yapar. İyi yapıyorsun bence. Ama kendi tırın ile sürmen daha kârlı bunu unutma
Benim yaptığım yöntemle 2 tırı şoförler kullanıyor ben de tek seferlik iş alıp toplamda 3 tır çalıştırmış oluyorum. Ama kendi tırlarımdan birini kullanırsam 2 tır çalıştırmış olurum. Böyle daha az kar etmiş olmazmıyım.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Benim yaptığım yöntemle 2 tırı şoförler kullanıyor ben de tek seferlik iş alıp toplamda 3 tır çalıştırmış oluyorum. Ama kendi tırlarımdan birini kullanırsam 2 tır çalıştırmış olurum. Böyle daha az kar etmiş olmazmıyım.
Tek seferlik işle kendi tırınla yaptığın iş aynı parayı vermiyor.