Estetik tutkusu bu hale getirdi!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Estetik ameliyat bağımlısı Koreli bir kadın doktorların artık silikon vermeyi reddetmesi üzerine yüzüne yemeklik yağ enjekte etti.

estetik-tutkusu-bu-hale-getirdi-3263702.Jpeg

Daily Mail'in haberine göre eski bir model olan Hang Mioku'nun yüzünün biçimi, kendi kendine yaptığı güzellik uygulamasından sonra kalıcı olarak bozuldu. Karaborsadan aldığı bir şişe silikonun tamamını yüzüne enjekte eden Hang, daha sonra yemeklik yağı denedi ve ardından yüzü tamamen şişip yara izi içinde kaldı.

Kadının durumu Kore televizyonunda yayınlandı ve izleyiciler düzelmesi için gereken ameliyat masrafını karşılamak amacıyla para bağışında bulundu.

İlk 10 ameliyatta doktorlar kadının yüzünden 60 gram, boynundan ise 200 gram silikon, yağ ve diğer yabancı maddeleri çıkardı.

Ancak Hang'ın yüzü yine de eski haline dönmedi. Hang ilk ameliyatını 28 yaşında Japonya'da yaşamaya başladığı zaman oldu ve o zamandan bu yana sürekli estetik işlem yaptırdı.

"Cildinin pürüzsüz ve yumuşak olması" konusundaki ısrarını sürdüren Hang'ın yüzü sonunda farkedilebilir bir şekilde büyüyünce doktorlar artık başka işlem yapmayı reddetti.

İŞTE ESTETİK TUTKUNU KADININ SON HALİ

[SDNTV]http://milliyet-p.mncdn.com/web/video/2013/05/08/145471_360p.mp4[/SDNTV]
Milliyet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
estetikten olabilir fakat yemeklik yağ işi atmasyon bence inanmıyorum

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Demek hatunun suratına iki yumurta kırsak tadından yenmeyecek. :)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Neye güvenerek enjekte etmiş...

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bu nedir arkadaş insan bile bile kendine bunu nasıl yapar yaa

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Yazık yaw insan ne ediyorsa kendine ediyor buda kanıtı.

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Rabbin nasip ettiğini olduğu gibi bırakacaksın bozmayacaksın , bozarsanda sonuçlarına katlanacaksın

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Estetiksiz giderin varmış zaten peki şimdi :D

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
konuya girdiğime gireceğime pişman oldum midem allak bullak oldu

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hep de kadınlar bunu yapan, doyum yok ki...

Şimdi tabiri caizse '' Her maın bir alıcısı illaki vardır '' derler. Burda bayanlara bir taşım yok fakat sağa sola kendimi beğendiricem feym olucam herkez bana baksın die neyin çabası anlamadım. Bakımlı olmak apayrı bır olgudur tabiki her insan rabbin bahşettiği bedene en iyi şekilde bakmakla hükümlüdür fakat kendimi sağa sola beğendiricem diede maymuna dönmek neyin kafası çözebilmiş değilim. Kendimi bildim bileli günlük aylık ve haftalık şahsi bakımlarımı asla eksiltmedim , haftada 3 gün sakal traşımı ayda 1 kez saç traşımı oldum , kıyafetlerım hep özenli hep ütülü gezdim. Benım kafada 5 karış jöleli donu gozuken pantolon giyen sakalı sıfatı bi acayiplerdne eksiğim yokmuydu ? Ben her zaman sade güzellikten yanayım. Dünyanın en güzel bayanıda olsan en yakışıklı adamıda olsan bi yaştan sonra sen istemesende vicut yıpranım belli ediyor herşeyi.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Dalga geçecektim ama yine de insanlık bende kalsın.