Esra Erol'da çocuğu komşusundan olan kadının sevinci ve geniş aile pozu

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Esra Erol'da evli bir kadın çocuğunun eşinden olmadığının açıklanmasının ardından sevinç gösterisinde bulundu. Çocuğu kocasından değil komşusu olan kendisinden 28 yaş büyük Cengiz Koraltan'danmış. Ayrıca bu üçgendeki isimlerin çocukla birlikte fotoğrafları da bulunuyor. Bu olayı yazmamak için çok direndim ama yazmadan da edemedim... Bir yandan dalga geçiyorum bir yandan da midem bulanıyor. Neler yaşıyor bu insanlar cidden anlamak mümkün değil.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
halkı bu gibi saçma şeylere meşgul ediyorlar ,ben satılmış olduğuna inanıyorum medyanın bu durumunda komplo olduğuna varsayım yapıyorum halk ne kadar uyursa o kadar iyi

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Esra Erol'da evli bir kadın çocuğunun eşinden olmadığının açıklanmasının ardından sevinç gösterisinde bulundu. Çocuğu kocasından değil komşusu olan kendisinden 28 yaş büyük Cengiz Koraltan'danmış. Ayrıca bu üçgendeki isimlerin çocukla birlikte fotoğrafları da bulunuyor. Bu olayı yazmamak için çok direndim ama yazmadan da edemedim... Bir yandan dalga geçiyorum bir yandan da midem bulanıyor. Neler yaşıyor bu insanlar cidden anlamak mümkün değil.
Kocasını aldatan, komşudan çocuk yapan, DNA testi yayında açıklanınca sevinç çığlıkları atandan daha seviyesiz birini görmedim.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
değilse bile ne olcak yani ülkenin gündemine oturacak kadar önemli mi kim kimle yatıyorsa bu onların sorunu
Ona bakılırsa her olay olayın muhattabı asıl kişileri ilgilendiriyor hiçbir şey hakkında konuşmayalım mı?

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Başta Twitter olmak üzere, internet aleminde gündeme gelmeyen daha beter pislikler var.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Ferdinin yerinde olucam eve gidince 34 parcaya dogrardıydım karıyı. namus bu.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Kadını öldürsen suçlu olursun şimdi.
Dizi olsa 4 sezon oturup izler bizim millet.
Hoş dizi olmamasına rağmen Esra Erol izlendiği için diyecek söz bulamıyorum.
Allah akıl fikir versin ne diyelim. Aileye mutluluklar.

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Kadını öldürsen suçlu olursun şimdi.
Dizi olsa 4 sezon oturup izler bizim millet.
Hoş dizi olmamasına rağmen Esra Erol izlendiği için diyecek söz bulamıyorum.
Allah akıl fikir versin ne diyelim. Aileye mutluluklar.
Güzel bir noktaya değindin. Türk dizileri, bize bunu empoze etmeye çalışmıyor muydu?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İyi bali aklı başında birisi şikayet etmişte RTÜK inceleme başlatmış bu yayın için.

Benim anlamadığım bu kadın neden çocuğunun babasını öğrenmek için canlı yayına çıkıyor ? Kaç para bir DNA testi neden kendi gidip yapmıyor. Amaç nedir adamı rezil etmek flan mı ? Türk ceza kanununa göre bu adam kadını öldürse ağır tahrikten max 8-10 sene yatar hee o derece.

Daha öncede başka bir kadın vardı evli çocuğu kimden hatırlamıyorum diyordu. 4-5 kişiye DNA testi yapılmış babayı bulamamışlardı. Böyle insanları neden TV'ye çıkarırlar hadi bir halt işledin bir b.k yedin neden millete ifşa ediyorsun kendini akıl alır gibi değil... Cahillik gerçekten başa bela.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bu tip programlar zaman kaybı.Bu programı bizim önümüze koyanlar zaten tuhaf, yediği haltı marifetmiş gibi anlatan bu kadın ayrı bir tuhaf.Böyle programlar yayından kaldırılmalı.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Bu senaryoyla rahat 2-3 sezonluk bir Netflix dizisi çıkardı.

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Kadın belki ondan hoşlanmıştır ne yani evli diye illaki araplaşması mı gerekiyor.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ülke genelinde aslında bu tarz olaylar çok fazla da, hepsi sosyal medyaya taşınmıyor. Özellikle de kırsal kesimlerde kimin eli kimin cebinde belli olmayabiliyor. Evlendiğin kişiyi artık sevemiyorsan boşan gitsin yani aldatmanın manası ne çözemedim.

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Ülke genelinde aslında bu tarz olaylar çok fazla da, hepsi sosyal medyaya taşınmıyor. Özellikle de kırsal kesimlerde kimin eli kimin cebinde belli olmayabiliyor. Evlendiğin kişiyi artık sevemiyorsan boşan gitsin yani aldatmanın manası ne çözemedim.
Aklıma birden köy ağası ile muhtar geldi ???

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Kadın belki ondan hoşlanmıştır ne yani evli diye illaki araplaşması mı gerekiyor.
Araplaşmak ne alaka? Bu mantıkla kocayı boynuzlamak çağdaşlık o zaman. Madem kocaya sadakat araplaşmak oluyor.

Osmanlı'da çok eşlilik oranı yüzde 3tü. Türkiye'de nikahsız birliktelik ve metres hayatı oranı yüzde 55. Kocasını boynuzlayan/karısını aldatanlar hariç oran bu.