Esra Erol'da çocuğu komşusundan olan kadının sevinci ve geniş aile pozu

Bu konuyu okuyanlar

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
İğrenç be umarım gerçek değildir

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
Birşey söylersem ban yerim o yüzden sessiz ve sakinim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,094
Diyorum millette şansa bak nasıl karılar denk geliyor onlara ? ? ?
Sözümü geri alıyorum. Öyle karı düşmana nasip. Zaten şanssızlığın dibi ya.

Şimdi başka siteden resimlerin gördüm ailecek. Yaa hepsine yazıklar olsun çocuktan başka.
Çocuk hasretiyle yaşayanların çocuğu olmaz. Ama böyle yolundan azmış adamların çocukları olur.

Hayatta hep Kültürlü insanlar çocuk yapsın keşke.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Gerçekten bu tür bir durumda çocuk annesinde mi kalıyor?

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Bu ne demek şimdi öldürmenin nedeni olamaz şunu artık anlasınız keşke
Ülkem insanı mantığıyla namus mevzusu o yüzden öyle dedim. Yoksa gitsin öldürsün demedim. Yanlış anlaşılma olmasın. Boşaması yeterli bence. Tartışma çıksın istemiyorum tabi.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Ülkem insanı mantığıyla namus mevzusu o yüzden öyle dedim. Yoksa gitsin öldürsün demedim. Yanlış anlaşılma olmasın. Boşaması yeterli bence. Tartışma çıksın istemiyorum tabi.
ben yanlış anladım o zaman kusura bakma :)

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Esra Erol'da evli bir kadın çocuğunun eşinden olmadığının açıklanmasının ardından sevinç gösterisinde bulundu. Çocuğu kocasından değil komşusu olan kendisinden 28 yaş büyük Cengiz Koraltan'danmış. Ayrıca bu üçgendeki isimlerin çocukla birlikte fotoğrafları da bulunuyor. Bu olayı yazmamak için çok direndim ama yazmadan da edemedim... Bir yandan dalga geçiyorum bir yandan da midem bulanıyor. Neler yaşıyor bu insanlar cidden anlamak mümkün değil.
oooo tamam artık habercilere onlara bunlara günlerce konuşulacak haber şimdiden hayırlı olsun

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
almasın bir zahmet

Ben size bir şey söyleyim mi kadın her zaman haklıdır POZİTİF AYRIMCILIK VAR bu ülkede. Bu kadın nafakayı söke söke alır kendisinden 28 yaş büyük sevgilisi ilede çatır çatır yer. Hatta nismet yapar bu adamcağıza...

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Esra Erol’un Programında Evli Çiftin Çocuğunun Babası Çıkan Cengiz Koraltan Darp Edildi

İyi bir meydan dayağı atmışlar bu adama. ( Normalde şiddete karşıyımdır ama bu sefer sevindim bile diyebilirim :) :p Bazıları dayağı hak ediyor. )

serifeyilmaz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Esra Erol'da evli bir kadın çocuğunun eşinden olmadığının açıklanmasının ardından sevinç gösterisinde bulundu. Çocuğu kocasından değil komşusu olan kendisinden 28 yaş büyük Cengiz Koraltan'danmış. Ayrıca bu üçgendeki isimlerin çocukla birlikte fotoğrafları da bulunuyor. Bu olayı yazmamak için çok direndim ama yazmadan da edemedim... Bir yandan dalga geçiyorum bir yandan da midem bulanıyor. Neler yaşıyor bu insanlar cidden anlamak mümkün değil.
Durum o kadar iğrenç ki kadının gayri meşru çocuğu olduğuna sevinmesine m şaşırsak adamın attığı twitten mi iğrensek kocanın garip tavırları bunların ekranda gösterilebilmesi. Başımıza nasıl taş yağmıyor hayret ediyorum. Ahlak kalmamış :(

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Esra Erol’un Programında Evli Çiftin Çocuğunun Babası Çıkan Cengiz Koraltan Darp Edildi

İyi bir meydan dayağı atmışlar bu adama. ( Normalde şiddete karşıyımdır ama bu sefer sevindim bile diyebilirim :) :p Bazıları dayağı hak ediyor. )

Videosu?

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Anlam veremediğim bir konu bu atvnin saçmalıkları.Terbiye,ahlak umurlarında değil.Bu programlar var ama sadece bunlar değil dizileri de berbat.Millet konuşunca konuştu oluyor.Ama yapmayın o zaman.Trt bu konuda dikkatli mesela.Başka da dikkat eden kanal yok...Neyin ne olduğunu herkes biliyor bari sözlerle görünen şey birbirine uysun kimse de laf etmesin.Tüm kanalları işe yaramayan RTÜK'ü yenileyerek elden geçirmek gerek.

astronomikinsan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
-Şşş sakinim, sakin...
Şimdi yavaşca telefonu elimden bırakıyorum ve yeniden yerime oturuyorum.
Dünya güzel, huzurlu muhteşem bir yer. Dünyada hep iyiler var, kötü kimsecikler yok :D
Rahatım, rahat, relax...

-Elliot, iyi değilsin...