Haber Esra Erol'da çocuğu komşusundan olan kadının sevinci ve geniş aile pozu

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Esra Erol'da evli bir kadın çocuğunun eşinden olmadığının açıklanmasının ardından sevinç gösterisinde bulundu. Çocuğu kocasından değil komşusu olan kendisinden 28 yaş büyük Cengiz Koraltan'danmış. Ayrıca bu üçgendeki isimlerin çocukla birlikte fotoğrafları da bulunuyor. Bu olayı yazmamak için çok direndim ama yazmadan da edemedim... Bir yandan dalga geçiyorum bir yandan da midem bulanıyor. Neler yaşıyor bu insanlar cidden anlamak mümkün değil.

MMTKR

Doçent
halkı bu gibi saçma şeylere meşgul ediyorlar ,ben satılmış olduğuna inanıyorum medyanın bu durumunda komplo olduğuna varsayım yapıyorum halk ne kadar uyursa o kadar iyi

panzr

Profesör
Esra Erol'da evli bir kadın çocuğunun eşinden olmadığının açıklanmasının ardından sevinç gösterisinde bulundu. Çocuğu kocasından değil komşusu olan kendisinden 28 yaş büyük Cengiz Koraltan'danmış. Ayrıca bu üçgendeki isimlerin çocukla birlikte fotoğrafları da bulunuyor. Bu olayı yazmamak için çok direndim ama yazmadan da edemedim... Bir yandan dalga geçiyorum bir yandan da midem bulanıyor. Neler yaşıyor bu insanlar cidden anlamak mümkün değil.
Kocasını aldatan, komşudan çocuk yapan, DNA testi yayında açıklanınca sevinç çığlıkları atandan daha seviyesiz birini görmedim.

KovboyBey

Profesör
Ferdinin yerinde olucam eve gidince 34 parcaya dogrardıydım karıyı. namus bu.

Warrior_1905

Asistan
Kadını öldürsen suçlu olursun şimdi.
Dizi olsa 4 sezon oturup izler bizim millet.
Hoş dizi olmamasına rağmen Esra Erol izlendiği için diyecek söz bulamıyorum.
Allah akıl fikir versin ne diyelim. Aileye mutluluklar.

OzkanK.

Profesör
İyi bali aklı başında birisi şikayet etmişte RTÜK inceleme başlatmış bu yayın için.

Benim anlamadığım bu kadın neden çocuğunun babasını öğrenmek için canlı yayına çıkıyor ? Kaç para bir DNA testi neden kendi gidip yapmıyor. Amaç nedir adamı rezil etmek flan mı ? Türk ceza kanununa göre bu adam kadını öldürse ağır tahrikten max 8-10 sene yatar hee o derece.

Daha öncede başka bir kadın vardı evli çocuğu kimden hatırlamıyorum diyordu. 4-5 kişiye DNA testi yapılmış babayı bulamamışlardı. Böyle insanları neden TV'ye çıkarırlar hadi bir halt işledin bir b.k yedin neden millete ifşa ediyorsun kendini akıl alır gibi değil... Cahillik gerçekten başa bela.

Bu tip programlar zaman kaybı.Bu programı bizim önümüze koyanlar zaten tuhaf, yediği haltı marifetmiş gibi anlatan bu kadın ayrı bir tuhaf.Böyle programlar yayından kaldırılmalı.