Eskişehirspor - Galatasaray - Spor Toto Süper Lig - 3.hafta

Maçın sonucu ne olur?

• Eskişehirspor kazanır.

Kullanılan: 28 59.6%
  • Beraberlik.

Kullanılan: 2 4.3%
  • Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 17 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Gs nin bu galibiyeti aldatıcı..Galibiyet golleri güzel bir futbolun,ya da yoğun bir baskının ardından gelmedi..

Şans faktörü GS nin yanındaydı.Ama yendi mi_? yendi... olay bitmiştir tebrikler..

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
zorlu bi deplasmandan farklı galibiyetle ayrıldık
takımımız yeterli , transfer düşünmüyoruz

Zaten takımın oturması lazım transferle olacak iş değil.
isterse 5'de 0 yapsın galatasaray, medya büyütüyor böyle şeyleri.
Ben sadece yarınki manşetleri ve yönetimin nasıl tepki vereceğini merak ettim :)
Bu arada bence takım tas tamam değil.Ama Avrupa'dan elden ayaktan kesilmiş vaziyette yeterli olabilir...

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Iki takimida tebrik ediyorum guzel ve zevkli bir mac izledim kendi adima...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Zaten Eskişehir' i anca böyle saçma sapan maçlarda yenebilirdik.

Bakın bu seneki FB maçınıda bu kadroyla alırsak hiç şaşmam.

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Çok şükür galibiyetimiz oldu
Maç kördüğüm olmuştu atak yapamıorduk ilerde çoğalamıyorduk
Arda sayesinde 2.golü bulduk
Tebrikler Arda :)

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hadi bakalım şimdi Misimovic İbricic ve Annan'dan en az 2 tanesini takımda görmek istiyoruz...

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Maçtaki 4 golde birbirinin kopyasıydı sanki hata yapan yapana maşallah ya. Komik bi maçtı. :D Galatasaray'a tebrikler.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Tribünde miydin Mert? Eskişehir taraftarlarını gösterdiğinde hep seni aradı gözlerim. :D
Eskişehirspor yanlış taktik sonucu kaybetti, özellikle ikinci yarıdaki oyun için söylüyorum.
Büyük takımla oynarken olabilecek en mantıklı oyun sistemi kapanıp kontratak yapmak olmalı. (bkz: Bursaspor)
Bunu yapsa kaybetme ihtimali çok azdı Es-es'in. Futbol oynamaya çalıştığından kaybetti. :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Tribündeydim tabiki taktiği falan geçtim geçen seneki eskişehirspor ruhundan eser yok. İstatistikte süper ligin en pahalı 6.takımıyız yani oldukça sağlam kadromuz var ancak bunu yönetecek bir kafaya sahip değiliz 1 hafta süresi var sanırım Rıza Çalımbayın maç sonu açıklamalarınıda dikkate alınca muhtemelen gidici. Futbol oynamaya çalışsak ne yazar yenen 3 gole bak mahalle maçı oynuyoruz sanki yazıktır bağırmadım bile dün akşam kollarımı bağlayıp izledim sadece... :) Taraftara bakıyorum, stad çakılı... 4 maçtır kaybetmemenin verdiği güven ile fırsattan istifade Galatasaray'la uğraşıyorlar.

Maçtan önce ;

"Yeter artık Galatasaray, bıktık artık Galatasaray, yönetim futbolcu taraftar, bank asya'ya Galatasaray bank-as-ya !"

Tezahuratı ile Galatasaray'a kendi taraftarının veremeyeceği bir moral veriliyor. (Galatasaray değil ama biz düşersek sorucaz bunları onlara)

Daha sonra kendi kalemize gol atan Volkan Yaman maçtan önce tribüne çağrılıyor bir çocuğu olmuş, tebrik ediyoruz... Taraftar grubumuz hemen

"Volkan cimbomun anasını s..!" e giriyor.

Daha sonra Volkan, cimbomu değil ama bizi s....yor sağolsun kendi kalesine gol atarak.

Maç başlamak üzere 1 dakikalık saygı duruşunun 30.saniyesinde 870 kişilik deplasman tribününün 500 kişilik yerini doldurabilen "Ultraslan" isimli Galatasaray taraftar grubu açık tribüne dönüp hazır sessizlik oluşmuşken birden "Hepiniz O.... Ç....nuz" tezahuratına girince film kopuyor. Adnan Polat bile kendi taraftarına sövercesine o tarafa el hareketleri ile sitem ediyor... Susun diye... Bu kadar olmaz, hadi diriye saygınız yok ölüye bari olsun...

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Bursaspor'un da iyi bir kadrosu var ama bak kontra oynuyor ve kazanıyor her maçı. Hatta şampiyon oldu adamlar yeterli değil mi..? :) Inter benzer sistemle ŞL şampiyonu oldu. İBB Beşiktaşı İnönü'de yendi reis, ötesi var mı? :D

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Gönül ister ki güzel futbol oynayana 3 puan versinler ama maalesef .O topu çizgiden geçirince bütün olay bitiyor :)

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Eskisehir bu maci alirdi kendimiz ettik kendimiz bulduk .(iki tarafta kotu oynadı bence eskisehir ilk yariyi guzel kapati 1 1 iyi bir skor erken gole cevap verdik moralleri duzeltti ikinci yariya iyi basladik ama takim dagilinca gs den gol gelecegi kesindi defans yok gibi bir sey) Batuhana cok uyuz oldum kuddusiye zaten fena uyuz oldum .Tuning Mert sen neredeydin acik damiydin acigi hic bu kadar kotu gormemistim (kızılcıklıdaydım)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Neferdeydim bende. Batuhan maç bitimi ağlıyordu. Bu kadar hızlı kilo veren bir çocuğun şu anda çelimsiz olması gayet normal. Ve 1 sene Beşiktaşta top oynamadı bu çocuk... İlerki maçlarda gollerini sıralamaya başlarsa bu hesabı sorarım sizden yanlız. :) Açığı hareketlendirmen için saldıran bir oyun, gol ve önde olman gerekiyor. İstediğini yap hareketlenmez öbür türlü.

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Erken gol kötü oldu . Kapalı maç bitimi oyuncuları çağırdı ama bir kaç futbolcu asagi inince taraftar iyice sinirlendi.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Ha bu arada maçtan bir gün önce Eskişehirspor başkanı Halil Ünal, Galatasaray başkanı Adnan Polat ve kulüplerden birer yöneticinin saat sabaha karşı 04:21 de 222 Bar çıkışında ödediği 5.572 TL hesap görülmeye değerdi...

Fiberadam

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Buyuk basin buyuk derdi olur diye bosuna dememisler. 100 dolar valeye toka edilen ortamlarda 5.000 cok buyuk para degil.

blgram

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Beni en çok sevindiren şey maç sonu hic bir olayın çıkmayışı. Eskisehir taraftarı buyüklüğünü göstermiş oldu:D