Eskişehir pilotaj mı İtü uçak mühendisliği

Bu konuyu okuyanlar

Ayberk_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu an halihazırda 12. Sınıf öğrencisiyim fakat önce mühendislik okuyup daha sonra thy'nin mülakatla aldığı pilotaj eğitimine mi başvurmalıyım yoksa direkt olarak eskişehir pilotaj gibi bölümlere mi gitmeliyim çok kararsızım bu bölümlerde okuyanlar ya da konu hakkında bilgi sahibi olanlar yanıtlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Not1: bu konu hakkındaki tüm mentionları okudum fakat 2 bölüm arasında hala gidip gelmekteyim.

Viserys

Asistan
Reaksiyon puanı
166
İTÜ uçak mühendisliği seçerdim şahsen. Üniversite farkı var. Bu da ileride meslek bulma konusunda rahat olur sizin için.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Pilotaj istiyorsan direk Eskişehir öneririm. Yıl kaybetmeden hayalindeki mesleğe kavuşursun

Ayberk_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İTÜ uçak mühendisliği seçerdim şahsen. Üniversite farkı var. Bu da ileride meslek bulma konusunda rahat olur sizin için.
Ben meslek olarak pilotluk yapmak istiyorum fakat eğer herhangi bir aksilik çıkarsa ve mesleği yapamaz duruma gelirsem itü çok mantıklı fakat burda da şöyle bi sıkıntı var itü okursam thy'ye seçileceğim kesin değil

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İtü uçak mühendisliği daha mantıklı gibi.

Ayberk_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Ben senin yerinde olsam Eskişehir Pilotaj okurdum. Hem pilotaj hakkında teorik bilgin daha fazla olacak hem de uçuş saati olarak genç yaşta daha fazla uçacağın için ileride senin faydana olur.

Ayberk_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben senin yerinde olsam Eskişehir Pilotaj okurdum. Hem pilotaj hakkında teorik bilgin daha fazla olacak hem de uçuş saati olarak genç yaşta daha fazla uçacağın için ileride senin faydana olur.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim büyük ihtimal eskişehiri tercih edeceğim iyi akşamlar dilerim