Eskiden Oynadığınız Ama Şimdi Adını Hatılamadığınız Oyunları Tarif Edin

Bu konuyu okuyanlar

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
Ben başlıyorum;
Oyunun başında galiba helikopter ya da uçakdan iniyorduk.daha sonra ilerde mısır piramitleri vardı oraya gidip piramite giriyorduk içerde gizemli kapılar falan vardı onları falan açıyorduk.Hatırlayan var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim aradıgım bir tane daha oyun vardı oyun tahminime gore 2008 de cikmis olması lazım ilk sahbesinde bir uzay gemisini baska bir uzay gemisine indirmeye calisiyorduk sonra macera basliyordu silah aliyorduk gemiyi turuncu kafali kasli uzaylilar basiyordu ve 30 dakika savastiktan sonra kurtardiklarimizla bir gezegende devam o uzaylilarla savasmaya devam ediyorduk bu arada muttefiklerimizde vardi yani ordu vardi asker ler bu oyun muttefikeates ettigimizde bize karsilik verecek kadar iyiydi bulursaniz sevinirim

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Ben başlıyorum;
Oyunun başında galiba helikopter ya da uçakdan iniyorduk.daha sonra ilerde mısır piramitleri vardı oraya gidip piramite giriyorduk içerde gizemli kapılar falan vardı onları falan açıyorduk.Hatırlayan var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim aradıgım bir tane daha oyun vardı oyun tahminime gore 2008 de cikmis olması lazım ilk sahbesinde bir uzay gemisini baska bir uzay gemisine indirmeye calisiyorduk sonra macera basliyordu silah aliyorduk gemiyi turuncu kafali kasli uzaylilar basiyordu ve 30 dakika savastiktan sonra kurtardiklarimizla bir gezegende devam o uzaylilarla savasmaya devam ediyorduk bu arada muttefiklerimizde vardi yani ordu vardi asker ler bu oyun muttefikeates ettigimizde bize karsilik verecek kadar iyiydi bulursaniz sevinirim
Tarayıcı oyunu mu?

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
kaktüs adam oyunu ve bankada hırsızlık yapıp adam öldürdüğümz hatta alarmları vurduğumuz pixel görselli oyun(ikiside tarayıcı oyunu)

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Tuşlu telefonlarda oluyordu 2d bir oyundu. Adamlar ellerinde dikdörtgen taşlar tutuyordu, piramidin bir üstünde ki adama onu atıyorlardı. Mısırda geçiyor du oyun. Her taşı attığımız da ki üstteki adamla tutmaya çalışıyorduk. En üstte hiç bir zaman çıkamadım.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Bir tane tarayıcı bar oyunu vardı. Biz barmendik ve arkamızdaki bir sürü içecek vs. vardı ve gelen müşteriye karışımı yapıp veriyorduk hatta acı vs. de vardı. Bu oyunu bir daha bulamamıştım. Oyun skor'daydı sanırsam. Çünkü hep oradan oynardım oyunları.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
Bir tane tarayıcı bar oyunu vardı. Biz barmendik ve arkamızdaki bir sürü içecek vs. vardı ve gelen müşteriye karışımı yapıp veriyorduk hatta acı vs. de vardı. Bu oyunu bir daha bulamamıştım. Oyun skor'daydı sanırsam. Çünkü hep oradan oynardım oyunları.
bende oynamıştım o oyunu adamın kafasına vinç falan düşürüyorduk :D o oyunu güncellemişler adı Bartender The Celebs Mix

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Roblox'ta bir hız oyunu vardı. Koşunca veya yuvarlakların içinden geçince puan veriyor puan kasa kasa hızlanıyordun. Adını bilen var mı?

Reaksiyon puanı
37
Eskiden samsung telefonlarında yada sadece bir modelde prenses'i kurtarmaya çalıştığımız bir oyun vardı o neydi?

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
bu konuyu hortlatmak bazılarının işine yarayabilir diye düşündüm :D

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Çaktırmadan bak vardı önceden. Hala var mı acaba?