Yardım Eskiden oynadığım oyunu bulmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

YILMAZ24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Öncelikle hepinize merhaba shiftdelete kullanıcıları çocukken oynadığım bir oyunu bulmak istiyorum adını hatırlamıyorum ama içeriğini anlatabilirim
öncelikle oyunu 8 sene önce falan oynuyodum yani 2014 civarı oyunun içeriği bizim bi karakterimiz var köyümüz var köyümüzü geliştiriyoruz falan bizim yanımızda yardımcı karakterler vardı mesela bi kadın vardı su canavarı yapıyodu mor bi giysisi vardı bizim ana karakterimizde elinde bi çekici vardı kral tacı vardı özelliklerinden biri kendine kalkan yapabiliyodu bide oyunun bi değişik versiyonu vardı onda ise barbar dık başka köyleri yağmalıyoduk oyun offline bu arada hatırladıklarım bukadar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,850
Öyle bir mevzuda oyun önereyim seveceksin.

Medieval Dinasty. Ben indirimdeyken almıştım. Asıl köylü oyunu. Kendi köyünü sonra krallığını kurma gibi oyun.

Türkçe dil desteğide mevcut. Asıl Türkçe olduğu için aldım. Yarıya kadar oynadım sonra sıkıldım.

YILMAZ24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Öyle bir mevzuda oyun önereyim seveceksin.

Medieval Dinasty. Ben indirimdeyken almıştım. Asıl köylü oyunu. Kendi köyünü sonra krallığını kurma gibi oyun.

Türkçe dil desteğide mevcut. Asıl Türkçe olduğu için aldım. Yarıya kadar oynadım sonra sıkıldım.
Sağol ama ben o oyunu bulmak istiyorum oyunun adı uzun bişeydi ve sonunda romen rakamı ile 3 yazıyordu(III)