Eskiden oynadığım bir oyunu arıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
56
Abimle beraber küçükken oynadığımız bir oyun vardı. Onu bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oyunun özelliklerini tam hatırlamasamda şu şekildeydi tahmini;
Savaş oyunuydu karşılıklı 2 takım olarak çatışıyorduk.
Uçak tank araba gibi araçlar kullanabiliyorduk.
Çizgi film şeklindeydi grafikleri.
Oyun çok eski değil bu arada grafikleri 3D güzeldi. (5 6 sene önce oynuyorduk ama daha öncede çıkmış olabilir.)
İsminde ''Heroes'' veya ''Generals'' gibi terimler olabilir öyle hatırlıyorum aradım fakat bulamadım. (Heroes and Generals oyunu mu demeyin o değil.)

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Abimle beraber küçükken oynadığımız bir oyun vardı. Onu bulmaya çalışıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Oyun çok eski değil bu arada grafikleri 3D güzeldi. (5 6 sene önce oynuyorduk ama daha öncede çıkmış olabilir.)
İsminde ''Heroes'' veya ''Generals'' gibi terimler olabilir öyle hatırlıyorum aradım fakat bulamadım. (Heroes and Generals oyunu mu demeyin o değil.)
Battlefield Heroes olabilir mi?

O oyuna bayılıyordum ama NFS world ve Battlefield play4free ile beraber 2015’te kapandı.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
56
Battlefield Heroes olabilir mi?

O oyuna bayılıyordum ama NFS world ve Battlefield play4free ile beraber 2015’te kapandı.
Aga eyvallah ya çok sağol sabahtan beri bulmaya çalıştığım oyuna tek attın da. Artık oynanmıyor mu yani kapandı mı?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
NFS World dedin beni üzdün gece gece ;(
Ben hem Bfh,hem de Bfp4f’yi oynuyordum. Benim daha çok üzülmem lazım :p

Doğrusu neden kapandılar hala bilmiyorum. O üçü de pay2win olduğu için bayağı kazançlı olduğunu sanıyordum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga eyvallah ya çok sağol sabahtan beri bulmaya çalıştığım oyuna tek attın da. Artık oynanmıyor mu yani kapandı mı?
EA tarafından resmi olarak kapandı ama bazıları o oyunu yeniden hayata geçirmeye çalışmıştı. Şimdi nasıl bilmiyorum. Onu araştırman lazım.

Sanırsam aynı şey nfs world için de geçerli.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
56
Teşekkür ederim bulduğuma sevindim fakat kapanmasına üzüldüm :(
Eğlenerek oynardık abimle.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Teşekkür ederim bulduğuma sevindim fakat kapanmasına üzüldüm :(
Eğlenerek oynardık abimle.
Ben de çok severdim. Keskin nişancı kullanan ve görünmez olabilen Komando sınıfı en sevdiğimdi :)

Doğrusu keskin nişancı yerine tanksavar kullanıyordum çünkü diğer komandolara tek atabiliyor ve araçlara hasar verebiliyordum.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Maalesef çıkaramadım. :(