Yardım Eski video kaset satın alabileceğim yerler?

Bu konuyu okuyanlar

Jesse_Pinkman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ben futbol maç arşivim için eski futbol maç kayıtlarını toplamaya çalışıyorum bunun için eski video kaset kayıtları arıyorum şehir fark etmeksizin eski televizyon kayıtlarının olduğu video kasetleri satan yerleri (çarşı, dükkan, iş merkezi vs.) Öğrenmek istiyorum bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Alanur Erdemir

Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,441
150 liraya pele'nin bir vhs kasetini satan bir yer biliyorum size uygun olurmu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

eski televizyon kayıtlarının olduğu video kasetleri satan yerleri (çarşı, dükkan, iş merkezi vs.) Öğrenmek istiyorum bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Ya tek tek alacaksınız yada futbol kaseti koleksiyoncu/antikacılardan alacaksınız direk futbol kaseti satan iş merkezi dükkan yok.

Jesse_Pinkman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
150 liraya pele'nin bir vhs kasetini satan bir yer biliyorum size uygun olurmu?
Kayıt hakkında daha detaylı bilgi alma şansım var mı? Hangi yıllara ait, karşılaşma nedir, kalitesi nasıl vs.

Ya tek tek alacaksınız yada futbol kaseti koleksiyoncu/antikacılardan alacaksınız direk futbol kaseti satan iş merkezi dükkan yok.
Video kaset satan koleksiyon/antika dükkanı var mı diye sormuştum zaten. İnternetten artık farklı koleksiyonculara/arşivcilere ulaşamıyorum belirli maç kayıtları dönüyor internette ben yeni kayıtlar arıyorum. İnternetten bulduğum arşivcilerin de görüntüleri eski video kaset kayıtlarından dijital ortama aktardıklarını gördüm bunun için eski kayıtlar olan video kasetleri bulabileceğim fiziksel bir yer var mı diye merak ettim.