Eski masaüstü için ekran kartı seçimi

Bu konuyu okuyanlar

KavaiViolet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba öncelikle ben pc toplayacağım ama bunu yayarak yapıyorum her ay 500 tl gibi bir bütçem var şuan incehesapta gaming geceleri oluyor ve orda rx550 2gb ekran kartını almak istiyorum 650 tl gibi bir şeye geliyor sorun şu ben bütün sistem bileşenlerini toplarken şuanda bir masaüstü pc var ona bu ekran kartını taksam bir sıkıntı çıkar mı oynadığım oyun lol,valorant,csgo bide bdo arada giriyorum sistemin özelliklerini şöyle söyleyeyim psu yetmezse yenisini alırım

Anakart : Pegatron IPXSB-H61
İşlemci : İntel i3 2100 3.10 mhz 2 nesil
Ram : 4 gb ddr3
Ekran kartınıda söyledim lolde fps drop yemiyeyim dc kullanayım benim için yeterli birde anakart ekran kartını destekler mi ddr5 diye biliyorum ekran kartını yardımcı olursanız teşekkürler şimdiden

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
onun yerine ikinci el fanli gt1030 750ti rx460 aalmalisin

KavaiViolet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

lucarth

Doçent
Reaksiyon puanı
131
peki alsam taksam yeni sistemi toplayana kadar beni idare eder mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

idare eder mi derken söylediğim oyunları rahatlıkla oynayabilir miyim
lol valorant high, cs go lowda cok rahat acar

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba öncelikle ben pc toplayacağım ama bunu yayarak yapıyorum her ay 500 tl gibi bir bütçem var şuan incehesapta gaming geceleri oluyor ve orda rx550 2gb ekran kartını almak istiyorum 650 tl gibi bir şeye geliyor sorun şu ben bütün sistem bileşenlerini toplarken şuanda bir masaüstü pc var ona bu ekran kartını taksam bir sıkıntı çıkar mı oynadığım oyun lol,valorant,csgo bide bdo arada giriyorum sistemin özelliklerini şöyle söyleyeyim psu yetmezse yenisini alırım

Anakart : Pegatron IPXSB-H61
İşlemci : İntel i3 2100 3.10 mhz 2 nesil
Ram : 4 gb ddr3
Ekran kartınıda söyledim lolde fps drop yemiyeyim dc kullanayım benim için yeterli birde anakart ekran kartını destekler mi ddr5 diye biliyorum ekran kartını yardımcı olursanız teşekkürler şimdiden
Benim Bilgisayarın Aynısı Bende Upgrade Yapmayı Düşünmüştüm Ama Yapmadım Ne Kadar Yapsamda İstediğim Düzeye Gelemez Çünkü Yeni Pc Almak Çok Daha Mantıklı

KavaiViolet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benim Bilgisayarın Aynısı Bende Upgrade Yapmayı Düşünmüştüm Ama Yapmadım Ne Kadar Yapsamda İstediğim Düzeye Gelemez Çünkü Yeni Pc Almak Çok Daha Mantıklı
bende pcyi en baştan topluyorum ama şuanda kasmadan oyun oynamak için düşük oyunları lol valorant csgo gibi oyunları oynamak için ilk ekran kartını sonra anakart sonra işlemci ram gibi yükselticem yıl sonuna kadar dolar sürekli arttığı için aynı fiyata geliyor malesef