Eski KK Komutanı Em.Org. Aytaç YALMAN Koronavirüsten öldü!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Başhekimlik açıkladı: Aytaç Yalman koronavirüsten öldü

1584622468789.png

Başhekimlik’ten yapılan açıklamaya göre “Eski kara kuvvetleri komutanı Aytaç Yalman korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti, eşi de korona virüs nedeniyle tedavi altında…” denildi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (eski GATA) hayatını kaybeden eski Jandarma Genel Komutanı ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aytaç Yalman hakkında başhekimlik açıklamada bulunuldu. Başhekimlik, "Aytaç Yalman'ın corona virüs nedeniyle öldüğü kanaati oluşmuştur" ifadelerini kullandı.. Aytaç Yalman'ın eşi de koronavirüs tedavisi görüyor.

Sözcü gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (eski GATA) hayatını kaybeden eski Jandarma Genel Komutanı ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aytaç Yalman'ın koronavirüsten öldüğünü iddia etmişti.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
89 yaşında ölen biri, dün ölen biri, Aytaç Yalman bu durumda 3. vefat eden kişi mi oluyor? Yurt dışı bağlantısı olmadıysa virüsü nasıl kapmış peki?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Normalde isim açıklanmıyordu ölenler hakkında ? Sözcü gazetesi Bu bilgiyi nasıl ve neden sızdırmış ? Hemde öldüğü hastaneye kadar yazmışlar. Şimdi o hastanede olanlar veya orada yakını olanlar bir telaş ve panik halinde olacaklar. ( Çok yanlış bir hareket bence )

Allah Rahmet eylesin artık ne diyelim ama Hastalığı nasıl kapmış Ayrıca başka bir sağlık problemi flan varmıydı diyede sormadan edemiyor insan yaşı 80 civarındaymış zaten.

Son düzenleme:

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
89 yaşında ölen biri, dün ölen biri, Aytaç Yalman bu durumda 3. vefat eden kişi mi oluyor? Yurt dışı bağlantısı olmadıysa virüsü nasıl kapmış peki?

Güzel soru. Cevabını ben de merak ediyorum.