Eski casper bilgisayarı yükseltme denemesi

Bu konuyu okuyanlar

rakican36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar çok uzun zaman önce elime geçmiş casper marka bir kasa var formatlı ve içi temiz olmasına rağmen inanılmaz yavaş çalışmakta.Evde kaldığımız bu günlerde kendisini orta oyunlar için yükseltmeyi düşünüyorum.En azından counter strike oynayabileyim hızlı çalışsın , eğer mümkünse elimde olan parçaları kullanarak ya da bütçe olarak minumum şekilde bir yükseltme önermenizi rica edeceğim.
Aida64 ile aldığım verileri [Anakart marka model , işletim sistemi, ram bilgisi, özet] resim olarak paylaşacağım, değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Anakart:Foxconn G41MXE/G41MXE-K
İşlemci : İntel pentium
Ram : 2GB DDR3
İşletim Sistemi : Windows 10 / 32bit

Ekli dosyalar

• Anakart Marka Model.jpeg
    Anakart Marka Model.jpeg
    118.7 KB · Görüntüleme: 231
  • Anakart.jpeg
    Anakart.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 235
  • İşlemci.jpeg
    İşlemci.jpeg
    65.3 KB · Görüntüleme: 237
  • Sistem Özet.jpeg
    Sistem Özet.jpeg
    59.8 KB · Görüntüleme: 215
  • Ram.jpeg
    Ram.jpeg
    81.3 KB · Görüntüleme: 208

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
İşlemçiniz kötü ram kötü kaldırmaz.
Merhabalar çok uzun zaman önce elime geçmiş casper marka bir kasa var formatlı ve içi temiz olmasına rağmen inanılmaz yavaş çalışmakta.Evde kaldığımız bu günlerde kendisini orta oyunlar için yükseltmeyi düşünüyorum.En azından counter strike oynayabileyim hızlı çalışsın , eğer mümkünse elimde olan parçaları kullanarak ya da bütçe olarak minumum şekilde bir yükseltme önermenizi rica edeceğim.
Aida64 ile aldığım verileri [Anakart marka model , işletim sistemi, ram bilgisi, özet] resim olarak paylaşacağım, değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Anakart:Foxconn G41MXE/G41MXE-K
İşlemci : İntel pentium
Ram : 2GB DDR3
İşletim Sistemi : Windows 10 / 32bit

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
O bilgisayara Windows 10 kurmak pek mantıklı değil, Windows Vista ya da 7 o sistem için uygun. Yükseltme için SSD + 2GB RAM daha ekleyin. Bütçeniz yeterse de CPU'yu yükseltin.

rakican36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
O bilgisayara Windows 10 kurmak pek mantıklı değil, Windows Vista ya da 7 o sistem için uygun. Yükseltme için SSD + 2GB RAM daha ekleyin. Bütçeniz yeterse de CPU'yu yükseltin.
Evet muhtemelen windows 10 zorluyor , sizden anakart işlemci ram ve ekran kartından oluşan bir öneri alabilir miyim ?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
anakart olarak ep43 işlemci e5450 veya x5460 ve ram olarak +6 daha
ekran kartı olarak 750 ti veya hd 7850

Son düzenleme: