Eski bir savaş oyununu arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

eskioyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aradığım oyun Medal Of Honor 1'e benziyormuş. Oyundan hatırladığım kadarı ile başta denizdeyiz ve gemi ile karaya yaklaşıyoruz. Bizle birlikte 2-3 asker daha var. İndikten sonra ormanın arasından gidiyoruz. Aralarda düşman askerler çıkabiliyor. Sonra geniş bir ormanlı alana geliyoruz. Bizim askerlerimiz bu alana giriyorve bu alanda mayın var. Hepsi ölüyor mayın yüzünden. Pek hatırlamıyorum ama bir yerde telli bir alan var içinde anahtar ve düşman asker var. Onu alıp devam ediyorduk. Bu oyun bölümlü bir oyundu. Ben bu oyunu 2000 ila 2010 arasında küçükken oynuyordum. Bu arada bu foruma yeni geldim ve ilk forum açışım. Yardım eden arkadaşlara teşekkürler.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Aradığım oyun Medal Of Honor 1'e benziyormuş. Oyundan hatırladığım kadarı ile başta denizdeyiz ve gemi ile karaya yaklaşıyoruz. Bizle birlikte 2-3 asker daha var. İndikten sonra ormanın arasından gidiyoruz. Aralarda düşman askerler çıkabiliyor. Sonra geniş bir ormanlı alana geliyoruz. Bizim askerlerimiz bu alana giriyorve bu alanda mayın var. Hepsi ölüyor mayın yüzünden. Pek hatırlamıyorum ama bir yerde telli bir alan var içinde anahtar ve düşman asker var. Onu alıp devam ediyorduk. Bu oyun bölümlü bir oyundu. Ben bu oyunu 2000 ila 2010 arasında küçükken oynuyordum. Bu arada bu foruma yeni geldim ve ilk forum açışım. Yardım eden arkadaşlara teşekkürler.
Oyunun platformu neydi? Android, Windows, Linux, İOS?

Melker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
129
Sanki Call of Duty 2 gibi ama değilde. Peki iple bir yere tırmanıyor muydun oyunda? Hatırlıyor musun?

eskioyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanki Call of Duty 2 gibi ama değilde. Peki iple bir yere tırmanıyor muydun oyunda? Hatırlıyor musun?
Call Of Duty 2 değilmiş. Hayır iple tırmanma gibi bir özellik yoktu oyunda. Bu oyuna benziyor ama biraz daha düşük zeka. Oyundaki düşmanlar ve dost askerlerin yapay zekası kötü. Hatırladığım kadarı ile bölüm geçmeli oyundu.
Bir de istersek ölüm maçı gibi birşey açabiliyorduk.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Mayın deyince aklıma bu geldi. Ama fazla ağaç yok bu bölümde. Tekneden inince mayınlı arazi karşılıyordu bizi. Yolu bulana kadar defalarca havaya uçmuştum.

eskioyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mayın deyince aklıma bu geldi. Ama fazla ağaç yok bu bölümde. Tekneden inince mayınlı arazi karşılıyordu bizi. Yolu bulana kadar defalarca havaya uçmuştum.
Maalesef bu değil. Bir de benim oynadığımda roketle tank vuruyorduk ilk yada ikinci bölümünde. Kırık bir evin içinde kutu vardı. Kutuya gelince sınïrsız roket mermisi alıyoduk.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Oyunda tank var mı

yentibaba

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Oyunda hangi araçlar kullanılabiliyordu?
Tank, Uçak, Sal, vb gibi şeyler sürülebiliyor muydu?
Hangi yıllar arasında oynamıştınız ve hatırladığınız kadarıyla oyun hangi konuyu simüle ediyordu?

Misal o dönemlerde Afganistan ve Irak üzerinden savaş temalı oyunları revaçtaydı

eskioyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunda tank var mı
Var diye hatırlıyorum. Roket ile tankı vuruyorduk.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda hangi araçlar kullanılabiliyordu?
Tank, Uçak, Sal, vb gibi şeyler sürülebiliyor muydu?
Hangi yıllar arasında oynamıştınız ve hatırladığınız kadarıyla oyun hangi konuyu simüle ediyordu?

Misal o dönemlerde Afganistan ve Irak üzerinden savaş temalı oyunları revaçtaydı
Araç kullanıldığını hatırlamıyorum. Anlattıklarının hiçbirine binildiğini hatırlamıyorum. Büyük ihtimal 2007 - 2010 yılları arasında oynuyordum. Simüleyi bilmiyorum.