Eski bir oyun hatırlatma.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Herkese merhaba.Çok önceden(en az 10 yıldan fazla ) bir teknoloji dergisinin cdsinden yüklediğim ve oynadığım bir oyununun adını hatırlayamıyorum.Kafaya takmış durumdayım.Oyun kovala-yakala puan toplama üzerine idi.Oyundu buzlu silahlar, silindir atan silahlar vardı.
Kaçanları vurmaya çalışıp puan topluyordun.Farklı bölümleri vardı.(Orman tarzı)..
Bu oyunu çok aradım.Ama ismini hatırlamadığım için bulamadım.Belki çok bir şey anlatamadım ama yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Vallahi benim oyunculuğum RE 4 ile başladı o kadar eskisini hatırlayamacağım o zamanlar ben sadece ders çalışırdım :D

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
konuyu saptırmak ıstemem fakat bende bır oyun arıyom en az 10 yıl once fuar dan almıstım pc dergısı 2tl ydı ıcındekı oyun askerler vardı bolge bolge gıdıp vuruyodun cete kurup falan alanları tarıyodun bunu bı bulsam

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende bir oyun arıyorum, aldığım dergi cdoyun dergisi, bende nerdeyse 50 e yakın dergisi vardı, bir tane oyun şu ufak mor şeklinde pamuksu ufak bir yaratık vardı, bir kafesin içinde olan yavrularını kurtarmaya çalışıyodu, aynalar yardımıyla, bir türlü bulamadım bu oyunu. birde bi tane daha var, ufak bir uzay gemisi var, bir oyunda en altta radyason simgesi olan yuvarlak simgeyi kuyruğuna iple bağlayıp en üstte uzay boşluğuna çıkıyorduk. senin dediğin oyunu bulursam söyleyeceğim

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Tarihe çok fazla takılmayalım.Yanlış hatırlıyor olabilirim.
Edit:Ne kadar çok oyun arayan varmış.Kolay gelsin herkese.:)

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
benim de aradığım bir oyun var :D
böyle iki boyutluydu farklı silahlar vardı hatta silahların biri tavuktu yumurta atıyorduk :D

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Konu başlığını değiştirelim Kayıp Oyunlar olarak...

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bulduğumuz kadar . 1 tane bulsak bile kârdır...