Eski Android Cihazımı Nasıl Hızlandırırım?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
769
Arkadaşlar elimde Samsung Galaxy J2 var bu aralar android bir cihaza ihtiyacım vardı evde bunu buldum ancak inanılmaz yavaş hızlandırmak için neler yapabilirim?

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Telefonu öncelikle formatla sonra bilgisayara bağla bazı uygulamalar var diye biliyorum eski cihaza hız kazandıracak update'ler yükleniyor araştırıp bakarsan kullanırsın. Onun dışında 3G geri kaldığı için biraz yavaşlama olucaktır tabi.

Reaksiyon puanı
769
Fabrika Ayarlarina Dondurmeyi Denediniz mi ?
Şu anda yapıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonu öncelikle formatla sonra bilgisayara bağla bazı uygulamalar var diye biliyorum eski cihaza hız kazandıracak update'ler yükleniyor araştırıp bakarsan kullanırsın. Onun dışında 3G geri kaldığı için biraz yavaşlama olucaktır tabi.
Hangi uygulamalardan bahsediyorsunuz?

Lowrance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Sammobile üzerinden sıfır Rom yükle youtubadan bak çok basit ilk ön yüklü uygulamaları da devredışı bırak facebook kurma devre dışı kalsın geliştirici özelliklerinden animasyon ölçeği felan kapst onları açık değilse geliştirici seçeneği ayarlar yapım numarası givi bişi var onun üstüne 7 kete dokun yazar zaten

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Arkadaşlar elimde Samsung Galaxy J2 var bu aralar android bir cihaza ihtiyacım vardı evde bunu buldum ancak inanılmaz yavaş hızlandırmak için neler yapabilirim?
Hocam eskisi kadar verim alamazsınız. Fabrika ayarları, geçmiş modellerde hızlandırma amaçlı yapılırsa genel de işe yaramıyor.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
358
Kesinlikle arkaplandaki ugulamaları kapat hızlanma olacaktır.