ESET NOD32 Internet Security 2020 - 3 Ay Ücretsiz Lisans

Lisans Bul

Asistan
ESET NOD32 Internet Security 2020 Ücretsiz lisans!
3 ay boyunca 3 cihaz için ücretsiz ESET NOD32 Internet Security lisansı.
Lisans anahtarını kampanyadan aldım, uygulamayı yükledim ve lisansı sizin için denedim! Sorunsuz etkinlestirme yapıyor. Ekran görüntüsü eklendi.

eset.PNG

Kampanya Sayfasi: BURADAN

Son düzenleyen moderatör:

defacerGLD

Profesör
ESET NOD32 Internet Security 2020 Ücretsiz lisans!
3 ay boyunca 3 cihaz için ücretsiz ESET NOD32 Internet Security lisansı.
Lisans anahtarını kampanyadan aldım, uygulamayı yükledim ve lisansı sizin için denedim! Sorunsuz etkinlestirme yapıyor. Ekran görüntüsü eklendi.
eset kötü avira bin basar

Son düzenleyen moderatör:

_Zaur_

Dekan
Trial keyler bolca var sitelerde. Geçen yılın sonları key aradım buldum satılık olmayan tam sürüm. şuan pc çalışsaydı 5 ayda süresi vardı :D

Yani arayan bulurda kimisine göre haram kullanmıyor.
Ama sende kullanmasan bir başkası mutlaka kullanıcak.
Nah izin veririm gül gibide kendim kullanırım. :D

Lisans Bul

Asistan
Trial keyler bolca var sitelerde. Geçen yılın sonları key aradım buldum satılık olmayan tam sürüm. şuan pc çalışsaydı 5 ayda süresi vardı :D

Yani arayan bulurda kimisine göre haram kullanmıyor.
Ama sende kullanmasan bir başkası mutlaka kullanıcak.
Nah izin veririm gül gibide kendim kullanırım. :D

Haram diyenlerin ilk önce windows isletim sistemini kontrol etmek lazim :)

Samet UCA

Profesör
Ben uzun zamandır windows defender kullanıyorum normalde eset kullanıcısıydım. Şimdi bu konuyu görünce ama bir kursam mı dedim kendi kendime :)

Çok istiyorsanız atın Crack geçin ben para ödemem bedavası varken (üstüne resalet gülüşü ekleyin) o modadaysanız fakat lisanslar artık ucuzlar, ben virüs programı bile kullanmıyorum fakat bu tarz Retail lisanlar işinize yarar.

_Zaur_

Dekan
Çok istiyorsanız atın Crack geçin ben para ödemem bedavası varken (üstüne resalet gülüşü ekleyin) o modadaysanız fakat lisanslar artık ucuzlar, ben virüs programı bile kullanmıyorum fakat bu tarz Retail lisanlar işinize yarar.
Bana göre ucuz değil ama keşke internetten para aktarma olayını iyi bileydim.

Bizde windows lisansı sizin parayla en az 1200 tlden başlıyor. Antivirüs 300 - 400 Tl den başlıyor.
Sorun çıkarsa kendi paramızla rezalet durumu var

_Zaur_

Dekan
Biz OEM lisans çakıyoruz 30 TL tutuyor.
Burda olsun almazmıyım sanıyorsun? eski Win 7 lisans fiyatını görsen keşke. Bu kafaylada satabiliyorlar.

İşteki Arkadaşın biri Windows 10 kullanıyor bu fiyata bu fiyata aldım filan. Övüyor kendisini.
Oyun istedi benden stratejj Cossacs mı ne. İndirdim usb belleğine. Gitmiş evde virüs yazmışsın diye bana atar yapıyordu.

Aynı dosya iş yerindeki PC de vardı Win 7 creckli sistemde. Yükledim baya oynadı.
Ne mi oldu? Parasıyla rezil oldu bence.
Atarlanman kime diycektimde iyi arkadaştı söylemedim üzüldü azcık harbiden