Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
  • Ronaldinho!!! Çölde bir vaha gibi! Yıldız özlemiyle yanıp tutuşan futbolun, tüm coğrafyadaki en büyük oyuncusu o!
    • Ronaldinho'nun attığı bir gol sonrası
  • Kanatları olmadan uçan tek canlı o diyebilir miyiz?
    • Cristiano Ronaldo için
  • Lionel Messi... Messi, Messi, Messi, Messi, Messiiii!... Bu adam neyin nesi!!
    • Lionel Messi'nin neredeyse bütün rakip defansı geçerek attığı gol sonrası
  • Rüştü! Afferin Rüştü! Aslanım Rüştü! Ellerinden öpüyorum Rüştü! Her yerinden öpüyorum, her yerinden! Her yerinden öpüyorum Rüştü!
    • Manchester United-Beşiktaş maçında arka arkaya kurtarışlar yapan Rüştü Reçber için
  • Yüreğimiz ağzımıza gele gele, ağzımızda yer kalmadı sayın seyirciler!
    • Galatasaray-Liverpool maçı sırasında Liverpool'un arka arkaya geliştirdiği tehlikeli ataklar üzerine
  • Sakız mı O'nu çiğniyor, O mu sakızı belli değil.
    • Alex Ferguson'a
  • Adriano'nun o topa yetişmesi için bir çift ciğere daha ihtiyacı var.
    • Taca giden topa yetişemeyen Adriano'ya
  • Hormon falan kalmadı artık Messi'de. Organik Messi artık o!.
  • İngiltere yasta, gol Iniesta
  • Sen neymişsin be Messi!
    • Bir El Clásico mücadelesinde Barcelona'nın sağ kanattan geliştirdiği bir atakta, ceza sahasına yapılan ortayı birdenbire yakın direkte biterek gole çeviren Messi için
  • Beletti golü atacağını belli etti.
    • Barcelona maçından
  • Abdul Kader Keita!!! İşte kader, işte kısmet!
    • Keita'nın Galatasaray formasıyla Uefa Avrupa Ligi'nde attığı bir golü anlatırken. Bu golde Keita'nın şutu defanstan bir oyuncuya çarpıp yön değiştirmiş, kaleciyi yanıltıp gol olmuştur.
  • Ah Volkan ah!
    • Fenerbahçe-Schalke Şampiyonlar Ligi maçında topu ayağının altından kaçırarak gol olmasına sebep olan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel için